Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Dzīvoju centrā, Meita netika dzivesvietai tuvākajā skolā, Kā vēlāk izrādās tomēr tiekam jo kāds atsakās. Realitātē 1/2 klases ir no pierīgas, daži pat 50km no Rīgas. Kāds tos bērnus ved uz/no skolas, rada sastrēgumus. Sastrēgumu stundās ceļus aizpilda kūpoši dīzeļi ar izgriestiem DPF fitriem. Domāju ka lielākai daļai Rīgas iedzīvotāju šis problēmas ir aktuālas.

  0
 2. Dzīvoju pierīgā un nekādā mērā neizmantoju Rīgas infrastruktūru, drīzāk gan iepērkos Rīgas veikalos un maksāju dārgās cenas par Rīgas stāvvietām. Stāvvietu cenas vien ir kārtīgs ierobežojums Rīga sinfrastruktūras izmantošanai.

  8
 3. Būitiskākā problēma jau ir tā ka Rīgas pilsētas teritorijā saskaņot jaunu privātmāju apbūves teritorijas projektu līdz šim ir bijis daudz dārgāk un 4 reizes ilgāk (diemžēl vismaz 4reizes- Pierīgā 6mēn. līdz 1 gadam, Rīgā 2-4 gadi!!!!!) nekā Pierīgas teritorijās. Līdz ar to attīstītāji ceļ ārpus Rīgas teritorijas un situācija turpina sarežģīties. Nav īsti skaidrs kapēc Rīgas pilsētas vadība turpina politiku, kuras rezultātā tiek zaudēti nodokļu maksātāji kuri aizplūst uz Pierīgu. Bet ja arī turpmāk detalplānojumu un tehnisko projektu saskaņošana Rīgā būs tikpat ilga un nesaprotama, situācija nemainīsies. Var diskutēt par likumdošanas izmaiņām, taču tas NAV cēlonis- Rīga un Pierīga dzīvo pēc vienas likumdošanas.

  9
 4. iconArtūrs Liepiņš 2017. g. 6. oktobrī 09:27

  Sabiedriskais dārgs un mūsdienām maršruti neatbilst, cenas mājokļiem kosmosā, pilsēta pilna ar vatņikiem un bomžiem (tai skaitā dome) - kāpēc lai es pa nakti gulētu, audzinātu bērnus un brīvdienas pavadītu šādā vidē? Uz darbu astoņos klāt, un pēc darba uz ātrāko prom. Rīga tagad ir pielāgota kleptokrātiem un viņu čomiem no sportzal.

  15
 5. iconMaris Sprindzuks 2017. g. 6. oktobrī 09:23

  Vietām sajukuši cēloņi un sekas. Kāpēc cilvēki mūk no Rīgas? Nesakārtota mājokļu situācija, dārgākie parkingi Baltijas valstīs, nedraudzīga vide uzņēmējiem, nav sakārtots sab.transporta tīkls - visi mīcās, nav integritātes ar dzelzceļu, nav park&ride, arī velo tīkls pa centra ielām ir drosmīgajiem. Pierīga piedāvā draudzīgāku vidi ģimenēm ar bērniem. Rīgā paliek seniori, jo viņus nopērk ar bezmaksas tramvaja biļeti un salūtu. Uz Pierīgu aizbrauc jaunie, jo grib normālus apstākļus ģimenei, labas skolas un labus dārziņus. Drīz arī uz darbu nebūs jābrauc uz Rīgu, jo arī pakalpojumu sektors seko naudai, rūpnieki mūk no galvaspilsētas problēmām, bet attīstoties e-pakalpojumiem cilvēkiem nebūs jābrauc ne uz bankām, ne valsts iestādēm galvaspilsētā. Viss mainās. Jautājums - vai vajag pievienot labāk pārvaldīto Pierīgu Rīgai vai Rīgu - Pierīgai, lai no noplicinātu. Ko mēs gribam panākt? Lai visa Latvijas teritorija būstu depresīva?

  23

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi