LDz kopā ar Baltkrievijas dzelzceļu izstrādās jaunu ekspresvilciena piedāvājumu operatīvai kravu apstrādei

 

VAS «Latvijas dzelzceļš» (LDz) un Baltkrievijas dzelzceļa pārstāvji otrdien vienojās par ciešāku sadarbību, klientiem piedāvājot ātrāku un izdevīgāku kravu transportēšanu starp Minsku un Rīgu, kā arī vienojās izstrādāt jaunu piedāvājumu – kravas ekspreša vilcienu «Minska-Rīga»,informēja LDz.

Abu uzņēmumu vadītāju parakstītais memorands paredz līdz 2017.gada beigām īstenot ekspreša vilciena «Rīga-Minska» pilotprojektu. Ņemot vērā klientu interesi par operatīvu kravu apriti starp Latvijas un Baltkrievijas galvaspilsētām, dzelzceļa uzņēmumi plāno piedāvāt ekspresvilcienu, kas pēc klienta pieprasījuma tiktu 28 stundu laikā nosūtīts no Minskas uz Rīgu vai pretējā virzienā.

Parakstītais memorands ir nākamais solis LDz pozīciju nostiprināšanai Baltkrievijas tranzīta un loģistikas tirgū - šā gada sākumā Minskā tika atklāta LDz pārstāvniecība, kuras uzdevums ir veicināt biznesa attiecību attīstīšanu ar Baltkrievijas uzņēmumiem un organizācijām, apkopot nepieciešamo informāciju par LDz interesējošiem segmentiem Baltkrievijas tirgū un veicināt kravu piesaisti Latvijas tranzīta nozarei.

Reklāma

Memorands parakstīts Minskā notiekošās Baltkrievijas Transporta nedēļas ietvaros.

Saistītie raksti
CFLA iesniegts Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācijas projekta pieteikums

CFLA iesniegts Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācijas projekta pieteikums

Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs valsts simtgadē piedzīvos pārmaiņas

Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs valsts simtgadē piedzīvos pārmaiņas

Bērziņš: Latvijas un Krievijas apņemšanās sadarboties transporta jomā uzlabos «Latvijas dzelzceļa» pozīcijas

Bērziņš: Latvijas un Krievijas apņemšanās sadarboties transporta jomā uzlabos «Latvijas dzelzceļa» pozīcijasApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Mārupe, 79000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 60000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Liepāja, 34000 EUR