Kravu diversifikācija - viens no galvenajiem Rīgas Brīvostas uzdevumiem

 

Kravu diversifikācija - tas ir viens no galvenajiem uzdevumiem, kas iekļauts jaunajā Rīgas Brīvostas attīstības plānā, intervijā raidījumam «Transports šodien, rīt» atzīst šovasar amatā ieceltais jaunais brīvostas pārvaldnieks Ansis Zeltiņš.

Saistītie raksti

Viņš uzsver, ka vienīgā iespēja, kā nodrošināt brīvostai stabilu attīstību nākotnē, ir kravu diversificēšana, tādējādi mazinot atkarību no konkrētiem sadarbības tirgiem un piesaistot jaunus kravu veidus. Tāpēc šis arī būs viens no galvenajiem punktiem jaunajā ostas attīstības plānā, kura izstrāde esot jaunā pārvaldnieka prioritāte.

Kā otrs prioritārais punkts šajā plānā būs infrastruktūras attīstība, padarot Rīgas ostu pievilcīgāku kravu pārvadātājiem. Zeltiņa ieskatā ostai ir jāpārvietojas tuvāk jūrai, kas atvieglos navigāciju un paātrinās kuģu apgriešanās laiku.

Lai gan loģistikas nozares pārstāvju noskaņojumu Zeltiņš raksturo kā piesardzīgu, zināmas cerības vieš šajā vasarā pēc četru gadu pārtraukuma notikusī Latvijas – Krievijas starpvaldību komisijas sanāksme, kurā panākta konceptuāla vienošanās par kravu plūsmas nepārtrauktību.

Saistītie raksti
LDz padomes priekšsēdētāja amatā stājies Aigars Laizāns

LDz padomes priekšsēdētāja amatā stājies Aigars LaizānsApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Rīga, 230000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 84900 EUR
Komercplatība
Komercplatība, Ķekava, 516 EUR