«Tallink» vēl neplāno sākt regulāru prāmju satiksmi starp Rīgu un Helsinkiem

 

«Tallink» patlaban neplāno atvērt regulāru prāmju satiksmi starp Rīgu un Helsinkiem, aģentūrai LETA pastāstīja AS «Tallink Latvija» pārstāve Baiba Muceniece.

Viņa norādīja, ka svētdien, 30.jūnijā, no Helsinkiem uz Rīgu izbraukušais reiss, kas otrdien, 1.augustā, atgriezās Somijas galvaspilsētā, bija speciāls Helsinki-Rīga-Helsinki reiss, kas tika organizēts līdzīgi kā, piemēram, īpašie Visbijas kruīzi (Helsinki-Tallina-Visbija-Tallina-Helsinki) vasarā.

Pēc Mucenieces teiktā, līdzīgi šādi reisi ir notikuši arī iepriekš, piemēram, Helsinki-Rīga-Helsinki ceļotāji no Somijas Rīgā viesojušies arī ar «Tallink» kuģiem «Baltic Queen» (2015.gada jūnijs) un «Baltic Princess» (2010.gada septembris). Notikuši arī speciāli reisi Turku-Rīga-Turku.

Reklāma

Vienlaikus viņa atzīmēja, ka nav korekti un godīgi ceļotajiem no Somijas uz Rīgu ar speciālo reisu piedēvēt alkohola tūrisma interesi.

«Lēmums par šādu kruīzu tika pieņemts jau pagājušā gadā pirms notika plašas sarunas par akcīzes nodokli. Mūsu piedāvājums Somijas tūristiem bija/ir cita jauna un interesanta pilsēta, valsts. «Tallink» ir ieguldījusi nozīmīgus finanšu līdzekļus Rīgas un Latvijas kā tūrisma galamērķa informatīvai reklāmai. Uz Rīgu šajā vienā reisā atbrauca gandrīz 2500 ceļotāju, galvenokārt somi, un pārstāvētas bija visas vecumu grupas, no gados pašiem jaunākajiem ceļotājiem līdz senioriem. Rīgā ceļotājiem tika piedāvātas vairākas iespējas, tajā skaitā organizētas ekskursijas gida vadībā pa Rīgu ar autobusu un/vai, sniedzot informāciju atbilstoši Somijas ceļotāju interesēm, ieteikumi laika pavadīšanai pēc brīvas izvēles,» klāstīja Muceniece.

Viņa uzsvēra, ka aktuālajā tirgus situācijā nav plānots atvērt regulāru prāmju satiksmi starp Rīgu un Helsinkiem. «Ņemot vērā tendences un interesi tiks izvērtēta iespēja, vai šādus speciālos (vienreizējos) kruīzus starp Rīgu un Helsinkiem organizēt arī turpmāk,» minēja «Tallink» pārstāve, piebilstot, ka arī citi papildu regulāras jūras satiksmes maršruti no Rīgas kā ceļojuma sākumpunkta nav paredzēti.

«Tallink» patlaban no Rīgas nodrošina ikdienas pasažieru, transportlīdzekļu un kravu pārvadājumu jūras satiksmi uz Stokholmu ar kuģiem «Isabelle» un «Romantika».

Saistītie raksti
«Tallink» maijā starp Rīgu un Stokholmu pārvadājis par 37,6% vairāk pasažieru nekā pirms gada

«Tallink» maijā starp Rīgu un Stokholmu pārvadājis par 37,6% vairāk pasažieru nekā pirms gada

«Tallink» veiks izmēģinājuma reisu starp Helsinkiem un Rīgu

«Tallink» veiks izmēģinājuma reisu starp Helsinkiem un Rīgu

«Tallink» izmēģinājuma kruīza braucienā no Helsinkiem uz Rīgu devušies vairāk nekā 3000 pasažieru

«Tallink» izmēģinājuma kruīza braucienā no Helsinkiem uz Rīgu devušies vairāk nekā 3000 pasažieru


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 134000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 77000 EUR
Māja
Māja, Ādaži, 432000 EUR