«airBaltic» pirmajā pusgadā apkalpojis 53% lidostas «Rīga» pasažieru

 

No šogad pirmajā pusgadā starptautiskajā lidostā «Rīga» apkalpotajiem 2,7 miljoniem pasažieru 1,4 miljonus jeb 52,6% apkalpojusi nacionālā lidsabiedrība «airBaltic», informēja lidostas pārstāvji.

Otrs lielākais pārvadātājs lidostā 2017.gada pirmajos sešos mēnešos bija Īrijas zemo cenu aviokompānija «Ryanair» ar apkalpotiem 16,9% pasažieru, bet Ungārijas zemo cenu aviokompānija «WizzAir» apkalpojusi 8,5% pasažieru.

Tāpat lidostā pavēstīja, ka šogad pirmajos sešos mēnešos lidostā «Rīga» apkalpoti vairāk nekā 2,7 miljoni pasažieru, kas ir 46% no kopējā Baltijas valstu galvaspilsētu lidostās apkalpoto pasažieru skaita. Baltijas valstu galvaspilsētu lidostās kopumā apkalpoto pasažieru skaits 2017.gada pirmajos sešos mēnešos pieaudzis par 11,7%, sasniedzot 5,9 miljonus pasažieru.

Reklāma

Starptautiskajā lidostā «Rīga» šogad pirmajā pusgadā apkalpoti par 8,7% vairāk pasažieru nekā attiecīgajā laikā pērn.

Starptautiskā lidosta «Rīga» ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs. No lidostas «Rīga» ziemas sezonā iespējams doties uz vairāk nekā 60, bet vasaras sezonā - uz gandrīz 90 galamērķiem, ko nodrošina 20 aviosabiedrības. 2016.gadā lidosta «Rīga» apkalpoja vairāk nekā 5,4 miljonus pasažieru - gandrīz 45% no kopējā Baltijas valstu pasažieru skaita.

  Saistītie raksti
  «airBaltic» saņēmis sesto jauno CS300 lidmašīnu

  «airBaltic» saņēmis sesto jauno CS300 lidmašīnu

  Lai «airBaltic» maršruts uz Liepāju būtu ilgtspējīgs, reisu piepildījumam jābūt augstākam

  Lai «airBaltic» maršruts uz Liepāju būtu ilgtspējīgs, reisu piepildījumam jābūt augstākam

  Augulis: Valsts investora piesaistē «airBaltic» uztur uzstādījumu saglabāt kontrolpaketi uzņēmumā

  Augulis: Valsts investora piesaistē «airBaltic» uztur uzstādījumu saglabāt kontrolpaketi uzņēmumā  Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

  Seko mums Facebook lapā

  Māja
  Māja, Cēsis, 83000 EUR
  Māja
  Māja, Rīga, 230000 EUR
  Māja
  Māja, Lapmežciems, 170000 EUR