«Astana EXPO 2017» Latvijas paviljonā lielu interesi raisījis ūdeņraža lokomotīves prototips

 

Kazahstānā notiekošās starptautiskās izstādes «Astana EXPO 2017» Latvijas paviljonā viens no populārākajiem apskates objektiem ir «Latvijas dzelzceļa» (LDz) ūdeņraža lokomotīves prototips «Hyloco». Neviltota interese ir arī par virtuālās realitātes video, kurā redzama Latvijas daba un pilsētas.

Vidēji nedēļā Latvijas paviljonu apmeklē 10 000 cilvēku, un aptuveni 40% no viņiem vispirms dodas apskatīt ūdeņraža lokomotīves prototipu, savukārt vēl 15% apmeklētāju savu vizīti noslēdz ar detalizētu lokomotīves apskati.

Ikvienam Latvijas paviljona apmeklētājam ir iespēja ne tikai aplūkot lokomotīves prototipu, bet, izmantojot papildinātās realitātes iespējas, arī izpētīt to detalizēti.

Apmeklētāji, kuriem ir interese par ūdeņraža lokomotīvi, lielākoties ir saistīti ar dzelzceļa nozari, pārstāv valsts institūcijas un medijus un interesējas par tehniskām ūdeņraža lokomotīves iespējām – attīstāmo ātrumu, kravu vešanas iespējām un potenciālu pasažieru satiksmes nodrošināšanā, ka arī ekonomisko atdevi.

Izstāde «Astana EXPO 2017» norisinās no 10.jūnija līdz 10.septembrim. Izstādes vadmotīvs ir «Future Energy» jeb nākotnes enerģija, kas sevī ietver gan inovācijas, gan nākotnes attīstības perspektīvas un virzienus. Tieši tādēļ LDz izstādes ietvaros runā gan par jauniem loģistikas virzieniem Eirāzijas reģionā, gan jauniem tehnoloģiskiem risinājumiem.

Saistītie raksti
Gatavojoties sezonai, LDz tiekas ar graudkopības nozares pārstāvjiem

Gatavojoties sezonai, LDz tiekas ar graudkopības nozares pārstāvjiem

Ķīna – perspektīvs virziens tranzīta pakalpojumiem

Ķīna – perspektīvs virziens tranzīta pakalpojumiem

Pārrunā iespēju attīstīt dzelzceļa savienojumus starp Latviju un Azerbaidžānu

Pārrunā iespēju attīstīt dzelzceļa savienojumus starp Latviju un AzerbaidžānuApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Rīga, 230000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 190000 EUR
Māja
Māja, Ādaži, 432000 EUR