Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. S

  bet nupat vēl valdība histērijā bļāva ,ka nekādā gadījumā neatbalstīs Ventspils ideju pievienoties Nordam>>.visu ko ,tik ne ar Krieviju..bet nu ir moments ,kad sāk kauties par naudu :):)un tas būs aizraujoši--visi saeimisti un citu žurkas vilks segu uz savu pusi un nu jau Lembergs tas labais---pretīgie liekuļi!!!

  4
 2. Bij jau liela diskusīja pirms gadiem 10, kādu TEC celsim Latvijā,, rekonstruēja abus uz gāzes, un lielākā nauda no OIK tagad aiziet abiem TEC un tālāk aiziet krieviem par gāzi.Vai tad labāk nebija uzcelt viss mazs vienu uz šķeldu, nauda paliktu Latvijas laukiem.Ta kā , lai Lembergs tagad iet d....t ar savām krievu trubām.

  1
 3. iconPraktiski skaidrā 2017. g. 21. aprīlī 22:14

  Muļķis jau nu gan nav. Lenc vājo posmu - Lembi.

  3
 4. S
  iconSniega Praktiski skaidrā2017. g. 22. aprīlī 00:00

  tIEŠI otrādi ,tagad sāk maratonu un stāja srindā ,lai Lembergam atsūkātu :):)DD

  1
 5. Krievu asiņaino naudu mums nevajag. Ir līnijas, aiz kurām zūd pašcieņa.

  10
 6. icondullis2 - dullis22017. g. 21. aprīlī 21:11

  to CheGeuara, nu tas, ka vāciešu vidū ir tādi, kam svarīga ir tikai nauda, ir pašu vāciešu problēma. Un uz ko irspējīgi vācieši visa pasaule redzēja divas reizes, ta kā nez vai viņi ir tas labākais piemērs. Un nez kāpēc jau tikai Latvija atsaka šim projektam. Patiesība ir tā, ka Krievija nevar atrast ar ko kopā to īstenot.
  Baltkievija ir lielisks Krievijas draugs. Dīvaini, bet tak nedzīvo kā vācieši:D Kaut kā tavi argumenti neizskatās nopietni...

  5
 7. icondullis2 - dullis22017. g. 21. aprīlī 22:49

  to CheGeuara, tev latviešu asinis nav ne grama, kaut raksti latviski. tāpēc tekstiņi tev tādi provokatīvi un pēc Kremļa stabulītes.

  1
 8. Ņemot vērā, ka projekts LR ekonomikā iepludinās 25 milj. eiro (algas,transports,pakalpojumu apmaksa), tad neredzu jēgu atteikties no šāda darījuma. Sevišķi uz pēdējās informācijas fona par tā saukto nodokļu reformu, kuras rezultātā visi latvijas iedzīvotāji tiks apzagti. Vispār jau Jezuītisks veids kā pacelt nodokļus. Pasludināt reformu, kuras rezultātā katrs ietaupīs 20eiro mēnesī, bet valsts caur akcīzi degvielai (pakalpojumu un produktu bāzes cenas palielināšanās, kura tiek aplikta ar PVN) no katra LR iedzīvotāja noslauks ap 40 eiro. Ej un balso par tādiem...

  24
 9. iconwwpizza Uldis Jaunars2017. g. 21. aprīlī 18:07

  Piekrītu, nepaņemsim mēs, tad paņems kāds cits. Ne jau ar savu protestu mēs to gāzes vadu apturēsim. No tā Nord Stream 2, Latvijai tāpat ne silts ne auksts - mums savi uzdevumi ko risināt. Tie 25mlj būtu labi, ja tiktu ieguldīti pašiem savā sašķidrinātās gāzes terminālī.

  20

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi