Oficiāli izsludināts konkurss uz Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatu

Rīgas brīvosta
 

Ar publikāciju oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis» šodien izsludināts konkurss uz Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatu.

Kā jau iepriekš bija vienojusies brīvostas valde, pretendentiem nepieciešama augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā izglītība vadībzinātnēs, finansēs, ekonomikā vai inženierzinātnē, savukārt izglītība, kas saistīta ar transporta nozari (ostu pārvaldība, transports un loģistika) vai jūrniecību (navigācija, kuģu vadība) tiks uzskatīta par priekšrocību.

Tāpat kandidātiem uz Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatu nepieciešama vismaz piecu gadu profesionālā pieredze vadošos amatos liela mēroga kapitālsabiedrībās vai publiskā sektora iestādēs vai organizācijās. Pretendentam noteiktas arī augstas prasības valodu zināšanām - gan valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, gan vismaz angļu un krievu valodas prasmes.

Reklāma

Attiecībā uz pretendenta specifiskajām, ar nozari saistītajām zināšanām un kompetencēm tiek pieprasīta dziļa izpratne par ostu darbību un reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem, pieredze stratēģiskās attīstības vadības, finanšu un plānošanas jautājumos, starptautiskas sadarbības pieredze, kas pretendentam būs jāpamato rakstveidā, kā arī nevainojama reputācija.

Pretendentu pieteikumi tiks gaidīti līdz 22.maija plkst.10.

Kā ziņots, Rīgas brīvostas valde šonedēļ nolēma mainīt ostas pārvaldnieka amata atalgojumu, to turpmāk pielīdzinot Ventspils brīvostas pārvaldnieka atalgojumam, aģentūru LETA informēja brīvostas valdes priekšsēdētāja Andra Amerika (GKR) padomnieks Mareks Gailītis. Viņš gan neatklāja nedz līdzšinējo Rīgas brīvostas pārvaldnieka amata atalgojumu, nedz to, kāds tas būs pēc izmaiņām.

Savukārt no Ventspils brīvostas ilggadējā pārvaldnieka Imanta Sarmuļa Valsts ieņēmumu dienestā (VID) iesniegtās deklarācijas par 2015.gadu izriet, ka togad algā no brīvostas pārvaldes viņš saņēmis 148 094 eiro. Sarmuļa deklarācija par 2016.gadu VID mājaslapā vēl nav pieejama.

LETA jau ziņoja, ka Rīgas brīvostas pārvaldnieka amats kļuva vakants pēc tam, kad to šā gada 10.martā pēc paša vēlēšanās atstāja Leonīds Loginovs, kurš Rīgas brīvostu vadīja kopš 1998.gada. Tagad līdz jauna ostas pārvaldnieka atrašanai attiecīgos pienākumu pilda ilggadējais Loginova vietnieks Aigars Pečaks.

Saistītie raksti
Rīgas brīvostai biežāk vajadzēs atskaitīties par Krievu salas projekta progresu

Rīgas brīvostai biežāk vajadzēs atskaitīties par Krievu salas projekta progresu

Konkursā uz Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatu prasīs valsts valodas zināšanas

Konkursā uz Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatu prasīs valsts valodas zināšanas

Loginovs joprojām strādā Rīgas brīvostas pārvaldes uzņēmumā «Rīgas brīvostas flote»

Loginovs joprojām strādā Rīgas brīvostas pārvaldes uzņēmumā «Rīgas brīvostas flote»Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 25000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 98000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 79850 EUR