Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconAndrons Ķirsis 2017. g. 20. aprīlī 20:18

  Lielie bļāvēji - pirmkārt, no tiem 20 miljoniem jums visiem tiktu tieši nulpadsmit eiro, tāpat visu nosmeltu paši zinat kas.
  Otrkārt, pie šīs iespējas Lembergs tika tieši pateicoties Latvijas un praktiski visu pārējo reģiona valstu vairāku gadu garumā ilgajiem centieniem nostopēt šo Putina un KGB draugu projektu. ARī Zviedri beidzot atvēra acis un saņēmās noprotestēt, kā rezultātā krieviem jāmeklē jauna osta. Protams vienmēr atrodas kāds ar savām šaurajām interesēm, kurš neskatoties uz nekādiem principiem mēģinās uzvārīties uz izveidojušos situāciju.

  4
 2. iconAndrons Ķirsis Androns Ķirsis2017. g. 20. aprīlī 20:25

  Mans un Tavs vectēvs jau dabūja pērienu. Tagad mans laiks atmaksāt.

  2
 3. iconAndrons Ķirsis Androns Ķirsis2017. g. 20. aprīlī 20:49

  Haha, pareizi, aizmirstam savu vēsturi, labāk lēti kurinam gāzi un sponsorējam Ukrainas okupāciju. Papildus atbalstam Ušakovu un nebūs vairs šodien tik izplatītās jauniešu problēmas, visi atkal zinās krievu valodu un varēs kulturāli pateikt paldies krievu valodā, kāpjot lopu vagonā.

  1
 4. Gāze un piķis nesmird, sankcijas ir tikai uz papīra. Reāli RU pa lielam ir mainījies tikai tas, ka šamējie, atbildot uz sankcijām, ir ieriebuši Eiropas uzņēmējiem un devuši kaut kādu stimulu (spērienu) savējiem. Lāča pakalpojums. Ja gribēja ko panākt vajadzēja gremdēt šos "po polnoj", bet gāze un piķis tak nesmird...

  5
 5. H

  Protams, ja ideja par trubu uzglabāšanu nāktu no Rīgas, Liepājas, Salacgrīvas vai Pitragsīkraga, tad ekonomiskais Ašērādēns droši vien pieņemtu saprātīgi merkelantilu lēmumu un atvēlētu kādu klaju lauku, kur tās trubas nokraut. Bet mīlie cilvēki, ventspilnieciskajā Ventspilī vienkārši nav tādas vietas, jo tur jau sabūvēti termināļi, kālija, nātrija un citi parki, desmit ogļu pārkraušanas piestātnes, amonjaka, metanola, akrilonitrila un citas spirta rūpnīcas, silikona ielejas un mākslīgo krūšu ražošanas pakalni, kādu mazu pilsētas daļiņu atstājot hūtes slēpotājiem un citiem iedzimtajiem. Tāpēc Aivara ģeniālā iecere būvēt New Vasjuki, lai nordšleifes trubām būtu vieta, kur ganīties, nav saprotama nedz ekonomiskajiem ministriem, nedz valdības briseliskajiem kāpostiem. Nu ko, gan jau ekonomiskais ministrs zina, kur uz raso dabūt 25 citronus valsts budžetam no europas avotiem, jo tie austrumos augušie, redz, esot ar nelāgu sankciju smaku piesūkušies.

  1
 6. Ja nemaldos, zviedri šos pasūtīja- no sākuma gribēja pie viņiem tās trubas turēt., protams, ka venspilnieki šo pasniedz kā superīgāko piedavājumu- smiekli nāk...tur vispār armiju vajadzetu ievest un visus kas tur lobē tos vatniekus sabāzt kauna bedrēs.

  45
 7. Ventspilij kompensāciju..???Var būt pietiks ar koncertzālēm un sporta hallēm, ko valsts iegulda Ventspilī.

  27
 8. iconBoney Mcbrain Āris Lubers2017. g. 20. aprīlī 17:12

  ... šī Polijas vēlēšanās ir saprotama un apsveicama, bet kāpēc Latvijai par to būtu jāmaksā?
  ====================================
  Un kāpēc Latvijai būtu jāmaksā par komunista Lemberga grezno dzīvi?

  43
 9. iconUldis Jaunars Āris Lubers2017. g. 20. aprīlī 17:40

  Ventspils nav Latvija???

  7
 10. Ārlietu Ministrija iebilst! Nu ko, Latvijas pastalniekiem neko nevajag, var taču budžeta ienākumus iegūt paceļot tautai nodokļus! Nav ko poļus klausīties, tiem savas intereses! Kad beidzot valdība sāks domāt ne politiski, bet ekonomiski!?

  26

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi