Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. P.S.Cerība muļķu mierinājums!

  0
 2. SESKS arī solīja ka ļotenes lidos RĪGA-LIEPĀJA!Piesaku jaunu reisu,ĶĪNA VĪNE,LIEPĀJA! SESKS būs starā!

  0
 3. Vajag iet vēl tālāk; uz mēnesi.

  8
 4. iconPēteris Karlovs 2017. g. 13. aprīlī 17:40

  Šī tuksnesī kā jūrniece,
  Un peld kā cirvis jūrā,
  Un smilšu kastē mūrnice
  Ar parlamentu pūrā!

  17
 5. J

  Nepieciesams Referendums ar valsts maiņu uz Prezidentāli- parlamentāro Republiku ! Ne ar partiju ielikteniem ,ka ir paslaik , bet ar profisionāliem ministriem savā nozarē ( amata ) ! Un ne ar partiju "izlemtu" prezidentu , kam nav pilnvaru , bet ar Visu valsts pilsoņu vēlētu prezidentu un ar visam ta pilnvaram ! ! Ka tas bija Karla Ulmana laika ( kad bija vislielakais uzplaukums ) ! ! Lai Latvijā beidzot Butu saimnieks, kam Butu visas pilnvaras lai vaditu valsti ! Lai butu parlieciba par nakotni ! ! Lai Beidzot iestatos likumiba , stabilitate , kartiba , lai butu no ka prasit , kas nestu atbildibu par notiekoso Valsti ! ! Lai izbeigtos šī bezatbildiba , nenoteiktība, neticiba , šī liekulība , si valsts korupcija ,beigtos sis " partiju kolhozs ", šis ieilgušais politiskais un ekonomiskais HAOS ! ! Balsojot velesanas ,vai pie tautas skaitisanas pieprasit nobalsot par Prezidentali - parlamentaro Republiku ! ! ! Izdzivos tas ,kas izmainisies ! ! Dievs Sveti Latviju ! !

  22
 6. J

  Pie varas ir ,,pelēkie kardināli,,,kas ir valsti un iedzīvotājus apkrāpuši un uz to rēķina iedzīvojušies. Tad dabujusi sev vēlamus ierēdņus (ne jau no kompetences viedokļa ) ,KURUS IZMANTO arī kā drošu vēlētāju kontingentu ,kas garantē pozitīvu vēlēšanu iznākumu.Ierēdņiem taču nav citu iespēju (var zaudēt darbu)..!
  Ne uz vienu no esošajām partijām nav ticibas ! Ne uz vienu nevar palauties ! Latvija pie varas Partiju "kolhozs" ar maksligi raditu partiju varas sistemu ar liekuliem un pašu labumu meklētājiem ,kas piespradzejusies pie valsts siles un ne ar kadu speku vinus no turienes neatrausi ! ! Cilvēkiem nav ticibas valdibai , nav drošības par nākotni ! Cilveki ir nogurusi , cilveki neredz izeju , lai izdzivotu , beg projam no Latvijas ! ! Valsti valda korupcija ,liekuliba,bezatbildiba , neticiba esosai ,partiju raditai"valsts sistemai " ! Dzivo tikai valdiba ( partijas ) , korumpetie valsts ieredni un blezi ! Partijas Sev vajadzigo valdibu , sastada no savu partiju ielikteniem - laicigiem gadijuma cilvekiem , kas nav profisionali sava nozare , kas nenes nekadu atbildibu par notiekoso , kas neatskaitas tautai , bet pilda partiju noradijumus un risina tikai, savas un partiju problemas! Starp partijam notiek pat cinas , par ienesigako ministra kreslu (korupcija valsts limeni ! ) ! ! Nepietiek "domasanas" , lai atjaunotu,celtu razosanu , attistitu ekonomiku ,raditu darba vietas - "karteja valdiba ", nesaskanojot ar tautu , nem aiznemumus , noziedzigi cel nodoklus , "nenormali",uz invalidu , nabadzigo cilveku reikina, palielinat Sev algas ! ! Mēs bez apstājas veļamies bezdibenī ! Valdiba jau ir kerusies pie pedeja cilveku izdzivosanas salmina iznicinasanas ,ko Nedrikstetu Darit , ko nedara neviena valsts pasaule , sak iznicinat cilveku pasu svetako - privatipasumus: majas , zemi , dzivoklus - nenormali , nepartraukti palielinot " nodoklus "! ! Cilveki izmisuma , cilveki vairs nevar izdzivot ! ! Cilveki ir uz iznicinasanas robezas ! Pienemtie likumi strada Tikai uz izredzetiem , kur bagatie paliek vel bagataki - nabagi ,vel nabagaki ! ! Cilveki beg no Latvijas ! Sini Valsti ,neviens tevi neklausas , neviens tevi nedzird ,neviens tevi nenem galva , nevienam tu neesi vajadzigs . .. ! ! Lai partijas,"partiju valdība" mus galīgi neiznīcinātu , neizkaisitu pa pasauli , lai apstadinatu so haosu , lai beigtos si visatlautiba , ir tikai VIENA izeja ,jamaina si maksligi radita partiju valdibas sistema ! Mums nav uz ko ceret ! Nau uz ko gaidit ! Japalaujas Tikai uz Sevi

  25

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi