SKA komanda gūst otro panākumu KHL finālsērijā

Otro uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas finālsērijā pirmdien guva Sanktpēterburgas SKA vienība, kas izbraukumā ar 1:0 pieveica Kazaņas «Ak Bars».

Līdz ar to rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuva 2-0 SKA komandas labā.

Vienīgos vārtus pirmās trešdaļas 20. minūtē guva Antons Burdasovs, kurš pretuzbrukumā no kreisās puses ar atkārtotu metienu pārspēja Andresu Nīlsonu. Mača izskaņā laukuma saimnieki visiem spēkiem centās izlīdzināt mača rezultātu, taču centieni bija nesekmīgi.

SKA komandai šī ir jau sestā uzvara pēc kārtas. Rietumu konferences pusfināla sērijā Sanktpēterburgas hokejisti atspēlējās no nelabvēlīgā 0-3 cīņā ar regulārās sezonas spēcīgāko vienību Maskavas CSKA.

Sērijas pirmajā mačā SKA hokejisti bija pārāki ar rezultātu 4:2.

Nākamā spēle risināsies trešdien Sanktpēterburgā.