Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconAnna Vanna Vakar 14:23

  manā uztverē, vienīgais, ko Pasažieru Vilcienam vajag, ir, (pēc igauņu parauga) ierīkot normālas vagonā iekāpšanas platformas jau pašos vagonos- lai nav omēm, cilvēkiem ar maziem bērniem un jebkuram citam pasažierim(īpaši jau klibam, pusklibam, pavecākam)vertikāli jātraušas tēlaini izsakoties "uz uz otro stāvu divstāvu gultā". Tas pats attiecas arī uz velosipēdu novietnēm, jo šajā joma PV mierīgi var "monopolēt", starrpilsētu autobusi velosipēdus ņem reti un arī tad pusjaukta veidā un iepakojumā, lai nesmērē mantas citiem bagāžas novietnē, tad arī pasažieru būs vairāk, dzīve skaistāka utt.

  0
 2. iconAnna Vanna Vakar 14:34

  Izraksts no igauņu pasažieru vilcienu lapas: "In each train, there is a C area with ten bike racks. The doors to this area have bike and wheelchair stickers outside. You do not have to buy an extra ticket for the bike."
  "We ask that passengers in wheelchairs board the train using the “C-area” doors, which can be recognised by the international wheelchair symbol on the door. Only the “C-area” doors have a fully automated adjustable step and a button to open the door that is designed for use by a passenger in a wheelchair." , kamēr mūsu vilcienā cilvēkam ratiņkrāslā jālūdz speciāla platforma 48 stundas pirms ceļojuma, turklāt, izpāšana un iekāpšana tikai atsevišķās lielajās pilsētu stacijās. huh.
  "It is allowed to travel with pets only in the C area. The doors to this area have bike and wheelchair stickers outside. You do not have to buy an additional ticket for your pet."

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi