Turpmāk visos «Pasažieru vilciena» vilcienos būs pieejams bezmaksas bezvadu internets

Pasažieru vilciens Jūrmalas Asaru stacijā
 

Turpmāk visos AS «Pasažieru vilciens» vilcienos būs pieejams bezmaksas bezvadu internets, pavēstīja uzņēmuma pārstāvis Egons Ālers.

Pirmais vilciens, kurā pasažieri varēja bez maksas lietot bezvadu internetu, devās reisā uz Dubultiem 2013.gada augustā. Interneta pieslēguma elektrovilcienos un dīzeļvilcienos nodrošināšanas plāns paredzēja noteikta vagonu skaita aprīkošanu gada laikā.

«Šobrīd mobilo sakaru operatora «Latvijas mobilais telefons» 4G uztvērēji un bezvadu tīkla maršrutētāji ir izvietoti visos dīzeļvilcienu vagonos un visos elektrovilcienu motorvagonos. Par to, ka vagonā ir pieejams internets, norāda uzlīme salonā virs durvīm ar «WiFi» zīmi un tīkla adreses sākumdaļu,» pauda Ālers.

Reklāma

Viņš norādīja, ka bezvadu interneta pieejamība vilcienā ļauj ne tikai lietderīgi vai izklaidējoši pavadīt laiku, bet arī nopirkt vai uzrādīt e-biļeti, neizmantojot mobilā interneta resursus.

«Lūdzam ņemt vērā, ka datu plūsmas ātrums ir atkarīgs no attāluma līdz maršrutētājam, lietotāju skaita, kas pieslēgušies tīkla iekārtai, kā arī no vilciena atrašanās vietas attiecībā pret mobilo sakaru torņiem,» piebilda uzņēmuma pārstāvis.

«Pasažieru vilciens» ir izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no «Latvijas dzelzceļa» veiktajām funkcijām. Iepriekš «Pasažieru vilciens» bija «Latvijas dzelzceļa» meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.

Saistītie raksti
LDz kopā ar Baltkrievijas dzelzceļu izstrādās jaunu ekspresvilciena piedāvājumu operatīvai kravu apstrādei

LDz kopā ar Baltkrievijas dzelzceļu izstrādās jaunu ekspresvilciena piedāvājumu operatīvai kravu apstrādei

Raidījums: Jaunie elektrovilcieni citām nozarēm atraus €165 miljonus

Raidījums: Jaunie elektrovilcieni citām nozarēm atraus €165 miljonus

No nākamās nedēļas darba dienās stāsies spēkā 25% atlaide 47 vilcienu reisos

No nākamās nedēļas darba dienās stāsies spēkā 25% atlaide 47 vilcienu reisosApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 89500 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 25000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 34000 EUR