Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Stulbāku un lietotājam nedraudzīgāku mājas lapu neesmu redzējis! Lai tur kaut ko atrastu un izdarītu (ja ar to nenodarbojas ikdienā), traks var palikt. Bet vajadzētu būt maksimāli vienkārši, ērti, muļķu droši.
  Pretīga mājas lapa.

  1
 2. Principā latvija .lv nav īpaši ērts ,bet ir labs. Tikai nav "muļķu drošs". Tagad visus produktus cenšas piedzīt ,lai to saprastu pēdējais muļķis un nevajadzētu domāt ko dari.

  4
 3. iconHelmuts Dudaļevs (Hets, Dudiks, Dudajevs) 2017. g. 10. oktobrī 13:33

  Saskarsme ir bijusi dažas reizes, bet finālā meklēju speciālistu, kurš ar vārdiem: "Tas taču ir tik vienkārši!" visu izdara. Jā - vienkārši! Maza problēma: TU TO DARI KATRU DIENU!!! Arī es, kurš inteneta vietnē regulāri dara sev vajadzīgās lietas, saprotu, ka tas ir vienkārši ...! :D Tikai ne www.latvija.lv

  1
 4. Nu vismaz kaut ko tajā mājaslapā var izdarīt. Tas ir vismaz pareizais virziens.

  2
 5. Varu tikai piebalsot - reti neērts produkts. OK, kaut ko no savām funkcijām tas pilda, bet tas ir puff gaisā, ņemot vērā tur ieguldītos līdzekļus.

  5

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi