Sērijveida dzīvokļu piedāvājums Rīgā septembrī palielinājās par 2%

Ilustratīvs attēls
 

Šā gada septembrī dzīvokļu piedāvājums Rīgā kopumā, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, nedaudz palielinājās - par 2%, bet piedāvājumu skaits nekustamo īpašumu kompānijas «Arco Real Estate» analizētajos lielākajos Rīgas mikrorajonos septembrī palielinājās par 4%, teikts «Arco Real Estate» sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.

Salīdzinot ar 2016.gada septembri, dzīvokļu piedāvājums joprojām bija ievērojami zemāks - kopējais dzīvokļu piedāvājumu skaits bija mazāks par 26%, bet lielāko mikrorajonu dzīvokļu piedāvājums bija mazāks par 13%.

Apkopojot dzīvokļu piedāvājumu skaitu Rīgas mikrorajonos, «Arco Real Estate» secina, ka vislielākais piedāvājumu skaits septembrī bija Purvciemā, Imantā un Āgenskalnā. Savukārt vismazākais dzīvokļu piedāvājumu skaits bija Bolderājā.

Reklāma

Pagājušajā mēnesī lielākajā daļā no Rīgas mikrorajoniem dzīvokļu piedāvājumu skaits palielinājās. Septembrī dzīvokļu piedāvājums visbūtiskāk palielinājās Zolitūdē - par 13%, turpretī visvairāk samazinājās Ķengaragā - par 9%.

Septembrī, analizējot piedāvājuma skaitu proporcionāli mikrorajona lielumam, proti, pēc iedzīvotāju skaita, vislielākais piedāvājums joprojām konstatēts Āgenskalnā. Turpretī Teikā piedāvājumu skaits bija proporcionāli vismazākais.

Saistītie raksti
«Gandrīz sajuku prātā, kamēr atradu īres dzīvokli!»

«Gandrīz sajuku prātā, kamēr atradu īres dzīvokli!»

Īres dzīvokļu trūkums var kļūt par būtisku kavēkli Rīgas attīstībai

Īres dzīvokļu trūkums var kļūt par būtisku kavēkli Rīgas attīstībai

Kopš gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas Rīgā augušas par 7,4%

Kopš gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas Rīgā augušas par 7,4%Saistītie raksti

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 89500 EUR
Māja
Māja, Ķekava, 170000 EUR
Māja
Māja, Rīga, 230000 EUR