ABLV iesaistās pensiju kapitāla pārvaldīšanā

AS «ABLV Bank» īpašnieks Oļegs Fiļs
 

ABLV Bank meitas uzņēmums – ieguldījumu pārvaldīšanas sabiedrība ABLV Asset Management no šā gada 2. oktobra visiem Latvijas iedzīvotājam piedāvās jaunu pensiju 2. līmeņa plānu — ABLV aktīvo ieguldījumu plānu.

Ieguldījumu plānam izvēlēta stratēģija, kas ļaus gūt inflācijas līmeni pārsniedzošu ienesīgumu. Daļa ieguldījumu plāna līdzekļu tiks ieguldīti Latvijas uzņēmumu emitētajās obligācijās un alternatīvo ieguldījumu fondos, «sildot» Latvijas ekonomiku.

Jāpiebilst, ka, uzsākot ABLV aktīvā ieguldījumu plāna piedāvāšanu, tam būs vienas no zemākajām administratīvajām izmaksām tirgū. ABLV aktīvā ieguldījumu plāna pārvaldīšanas komisija būs 0,72% gadā (lielākā daļa pārvaldītāju strādā ar augstāko likumā atļauto komisiju – 2% gadā). ABLV Asset Management var to nodrošināt, jo ir viena no lielākajām ieguldījumu pārvaldīšanas sabiedrībām, uz šo brīdi tā piedāvā vienpadsmit dažādus ieguldījumu fondus un pārvalda aktīvus 123,5 miljonu EUR apjomā, tai ir pieredzējuši eksperti un visi nepieciešamie resursi.

Reklāma

ABLV aktīvā ieguldījumu plāna pārvaldnieks būs ABLV Asset Management valdes priekšsēdētāja vietnieks Jevgenijs Gžibovskis, kurš dažādus ieguldījumu portfeļus un fondus pārvalda vairāk nekā 15 gadu.

ABLV aktīvajam ieguldījumu plānam varēs pieteikties no šī gada 2. oktobra, iesniedzot pieteikumu portālāwww.latvija.lv.Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Mārupe, 79000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 134000 EUR
Māja
Māja, Rīga, 264000 EUR