Latvijā darbu sāks jauns tūrisma operators

 

Latvijā darbu sācis jauns tūrisma operators «Kidy Tour», informēja «Kidy Tour» korporatīvās komunikācijas vadītāja Karolina Kažukauskaitė.

«Kidy Tour» lidojumus no Rīgas uzsāks 2018.gada pavasarī. Plānots, ka nākamajā gadā no Latvijas uz Turcijas kūrortpilsētu Antāliju dosies atpūsties 5000 ceļotāju.

«Kidy Tour» direktors Gvidas Aukštuolis norāda, ka, uzņēmumam gandrīz pirms diviem gadiem sākot darbību Lietuvā, tika izvirzīti ambiciozi mērķi biznesa attīstībai arī kaimiņvalstīs. «Latvija ir ceturtā valsts pēc Lietuvas, Igaunijas un Krievijas, kur mēs tagad sniedzam ceļojumu pakalpojumus. (..) Galvenais mūsu uzņēmuma koordinācijas centrs joprojām atradīsies Lietuvā,» pauž Akštuolis.

Reklāma

Pēc viņa teiktā, Latvijas tirgus ir ļoti pievilcīgs pakalpojumu eksportēšanai, jo klientu vajadzības ir tādas pašas kā Lietuvā. Turklāt «Kidy Tour» direktors uzver, ka Latvijas klients atšķiras ar atvērtību, viņam ir svarīga kvalitāte un cenas, tādēļ uzņēmumam ir visas iespējas iegūt popularitāti šajā valstī.

Šā gada astoņu mēnešu laikā ar «Kidy Tour» starpniecību uz Turciju un Ēģipti devās atpūsties 18 000 klientu no Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Plānots, ka līdz gada beigām šis skaits pieaugs līdz 30 000.

«Kidy Tour» 2015.gada 23.decembrī no Lietuvas tūrisma departamenta saņēma tūrisma operatora apliecību. Savukārt 2016.gada septembrī uzņēmums paziņoja par savas darbības attīstību Igaunijā un šā gada martā sāka darboties Krievijas tirgū.

Uzņēmums «Kidy Tour» darbojas Lietuvā, Igaunijā un Krievijā, un tas pieder lielākajam aviācijas holdingam Austrumeiropā «Avia Solution Group», kura akcijas tiek kotētas Varšavas vērtspapīru biržā.

«Kidy Tour» veic lidojumus uz Turcijas kūrortpilsētu Antāliju un Ēģiptes kūrortu Hurgadu. Ceļojumus iespējams pasūtīt vairāk nekā 350 tūrisma aģentūrās Lietuvā, Igaunijā un Krievijā.

Saistītie raksti
Latvijas tūrisma mītnēs viesu pavadīto nakšu skaits pieaudzis par 8,9%

Latvijas tūrisma mītnēs viesu pavadīto nakšu skaits pieaudzis par 8,9%

Sliktā laika dēļ šovasar tūrisma mītnēm klājas krietni sliktāk nekā citus gadus

Sliktā laika dēļ šovasar tūrisma mītnēm klājas krietni sliktāk nekā citus gadus

Latvijas tūrisma mītnēs viesu pavadīto nakšu skaits piecos mēnešos pieaudzis par 9,3%

Latvijas tūrisma mītnēs viesu pavadīto nakšu skaits piecos mēnešos pieaudzis par 9,3%


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 134000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 34000 EUR
Māja
Māja, Rīga, 230000 EUR