Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. g

  Mažorās partijas laikam lobē lielveikali un pārdot griboši celtnieki , bet varētu taču saprast , ka ir slāņi kas nevar pirkt un pat normāli īrēt , varētu nolobēties arī no sociālo dzīvokļu celtniecības .

  0
 2. g

  Jocīgi , bet lobē celtnieki kuru mērķis ir tikai pārdot , ātrāka peļņa , jo nav jau domāts par lētākiem īres dzīvokļiem , bet tāpat padosies un kaut kad sāks īrēt kā visur iespējams

  0
 3. Vai raksta mērķis nav uzskrūvēt cenas?Pašlaik var noīrēt normālu dzīvokļi ar ērtībām tīru zem 200 EUR. Laikam raksta autore pati izīrē dzīvokļus.

  3
 4. Esmu mainījis dzīvokļus. 1 istabas pa 100 -150 nav problēma ar visiem komunālajiem un ērtībām. Tiesa mēbeles gan tur būs vecās un tapetes arī.Vienu laiku dzīvoju 12 kvmetros pa70 Ls. Ne vainas, vismaz pulti no jebkuras vietas var aizsniegt.

  4
 5. Viņa sūdzas par mēbelēm??? Lai tad atrod dzīvokli bez mēbelēm un lai pati pērk . Nesaprotu kopš kuriem laikiem izīrētājam ir jādod "luxury" mēbeles

  6
 6. G

  Diemžēl ir grūti atrast dzīvokli bez "stilīgajām" padomju laika mēbelēm vai "kvalitatīvajām" lamināta/skaidu plākšņu modernajām mēbelēm. Ja atklāti pasaki, ka tev šīs mēbeles nevajag, tad izīrētajs izbola acis: "Bet tās taču itāļu/vācu/Elkor mēbeles!" Par mēbelētu dzīvokli var prasīt lielāku īres maksu.

  5
 7. Cik grūta dzīve tiem kuriem nav savi dzīvokļi.Ja nav naudas maizei, tad ēdiet kūkas.

  8
 8. iconHedviga Ozoliņa (Gustavsone) 2017. g. 20. septembrī 11:44

  Viņām IR tādas tiesības, ja tiek galā ar savu dzīvi!
  /trīs tantiņas, kuras nepieņem nevienu piedāvājumu un vienkārši neiet prom.

  4
 9. G

  Normāls dzīvoklis Rīgas centrā par zemu maksu ar kaķi? Dodiet šurp! Kaķis nav problēma, bet izīrētāji gan. Kā īrniece ar stāžu (10+ gadi) varu pateikt, ka daudz kas rakstā uzrakstītais ir nepatiess. Dzīvokļus īrē arī mazturīgie, jo viņiem nav naudas, lai maksātu bankas kredītus. Tie, kas labi pelna, dzīvokļus pērk. Un tai vidējai daļai, kas negrib iejūgties bankas parādos un grib dzīvot pieklājīgā mājoklī (un tādu ir daudz), paliek vien daži mājokļi, jo godīgu izīrētāju ir maz, īres namu tikpat kā nav. Īres cenas ir neadekvatas - par nopūdētu, jau brukt sākušu dzīvokli bez ērtībām (krāsns apkure, dušas kabīne blakus izlietnei, koridora nav, kopīgā sausā ateja kāpņutelpā) centrā var paprasīt pat 200 eiro mēnesī. Man neinteresē, ka "tas taču ir centrā". Viens mākleris pat atļāvās man pateikt, ka iepriekšējie īrnieki bijuši negodīgi un dzīvokli izdragājuši, tāpēc tik augsta īres maksa, uz ko atbildēju, ka pats vainīgs - vajag skatīties, ko ņem. Nevajag ņemt tos, kas sola maksāt lielāko īres maksu, vajag ņemt kārtīgus cilvēkus, tad nebūs problēmas. Citur Eiropā, kur esmu dzīvojusi, ir pilnīgi normāli paprasīt ieteikuma vēstuli no iepriekšējā izīrētaja, uzrādīt darba vietu un pat bankas konta izrakstu par ienākumiem pēdējo sešu vai vairāk mēnešu laikā. Un kārtīgam īrniekam nav problēmu to uzrādīt, jo iepriekšējā dzīvoklī cūcības nav taisījis, strādā un pelna legāli. Izīrētāji - mājdzīvnieku un bērnu nīdēji ir sevišķa kategorija, tā ir gandrīz 100% garantija, ka dzīvoklis izremontēts bezgaumīgi, jo uz katras sienas ir sava dizaina tapete, kas maksā desmitiem eiro metrā, toties lētā santehnika un slikti ieklāts lamināts (šis ir arī jāsaprot ar vārdiem "dzīvoklī tikko veikts kvalitatīvs remonts").

  25
 10. G

  Paskaidroju - dušas kabīne blakus virtuves izlietnei.

  6
 11. par tiem 10+ gadiem būtu nopirkuse savu dzīvokli :D

  21
 12. G

  Kāpēc man jāvergo bankām un sevi jāpiesien vienai vietai (nebūt ne tai veiksmīgākai un nebūt ne ar labāko prognozi ekonomiskai izaugsmei), ja varu brīvi dzīvot jebkur, kur atrodu labi apmaksātu darbu, t.sk., citās Eiropas valstīs?

  6
 13. Bērziņ! Ja tev būtu kaut mazākā nojausma, cik daudz Latvijā ir tantiņu un onkulīšu ar ienākumiem , kas mazāki par dzīvokļa īres maksu, tad varbūt tik stulbi nepļurkstētu...

  12
 14. Nebūs tiesa par pilsētām ārpus Rīgas. Atšķirībā no Valmieras, Cēsīs nav ne ražošanas, ne darbavietu. Savukārt noīrēt dzīvokli - neiespējamā misija. Tādēļ, ka Cēsis, lai cik tas nebūtu dīvaini, arī ir Rīgas guļamrajons.

  9
 15. Īres cenas nokrītas līdz ar apkures sezonas iestāšanos. Mācību gada sākumā ar lētajiem variantiem ir kā ir.

  5
 16. pats saprati ka uzrakstīji divus pilnīgi pretējus apgalvojumus ?

  6
 17. M

  Salīdzini kā būs Septembrī un Novembrī.

  2
 18. g

  Tā ir jo ir kas galīgi negrib noīrēt kādam pat baigi normālam un sākoties apkur. daži pārdomā .

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi