«A Aptiekas» plāno iegādāties jaunus aptieku uzņēmumus

SIA "A Aptiekas" valdes loceklis Jānis Kūliņš
 

Aptieku tīklu «Apotheka» pārvaldošais uzņēmums SIA «A Aptiekas» plāno iegādāties jaunus aptieku uzņēmumus, apliecināja uzņēmuma valdes loceklis Jānis Kūliņš.

To paredz uzņēmuma stratēģija. «Uzņēmuma stratēģiskais mērķis ir savas tirgus daļas palielināšana, tai skaitā iegādājoties jaunus uzņēmumus, līdz ar to arī nākotnē plānojam iegādāties jaunus aptieku uzņēmumus,» teica Kūliņš.

Tiesa, viņš neatklāja, vai uzņēmums patlaban ir kādā konkrētā sarunu vai pirkšanas un pārdošanas darījumu procesā.

Reklāma

Kā liecina «Firmas.lv» informācija, 1.septembrī «A Aptiekas» pabeidza reorganizāciju, pievienojot sev uzņēmumu SIA «A.Baļuka privātaptieka».

Kūliņš stāstīja, ka uzņēmumam «A.Baļuka privātaptieka» piederēja divas aptiekas, kas atrodas Liepājā. Abas aptiekas kopš šī gada marta darbojas ar zīmolu «Apotheka».

«Šī darījuma noslēgšana ir kā loģisks solis uzņēmuma darbības paplašināšanā, tai skaitā Latvijas reģionos,» uzsvēra Kūliņš, neatklājot sīkāku informāciju par konkrētā darījuma detaļām.

Kā ziņots, «A Aptieka» apgrozījums pērn bija 38,157 miljoni eiro, kas ir par gandrīz 12% vairāk nekā 2015.gadā, bet peļņa pērn bija 445 967 eiro, kas ir četrkārtīgs pieaugums. Uzņēmuma apgrozījums 2015.gadā bija 34,085 miljoni eiro, bet peļņa - 110 479 eiro.

Uzņēmums «A Aptiekas» dibināts 2005.gada 25.janvārī, un tā pamatkapitāls ir 284 704 eiro. Uzņēmums «A Aptiekas» pieder SIA «Magnum Medical», kas savukārt pieder Igaunijas kompānijai «Magnum».

Kā liecina «Firmas.lv» informācija, «A.Baļuka privātaptiekas» apgrozījums pērn bija 816 745 eiro, bet peļņa - 41 478 eiro. SIA «A.Baļuka privātaptieka» dibināta 1992.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls bija 2844 eiro. «A Aptiekas» par šī uzņēmuma īpašnieku kļuva šī gada 8.martā. Pirms tam šis uzņēmuma piederēja SIA «ABTI», kuras vienīgais īpašnieks ir Ivars Reimandovs.

Saistītie raksti
«Euroaptieku» tīklu pārvaldošie uzņēmumi pērn palielinājuši apgrozījumu un peļņu

«Euroaptieku» tīklu pārvaldošie uzņēmumi pērn palielinājuši apgrozījumu un peļņu

Uzņēmēji vēlas pārpirkt Smiltenē pirms 17 gadiem izveidotu pelnošu pašvaldības aptieku

Uzņēmēji vēlas pārpirkt Smiltenē pirms 17 gadiem izveidotu pelnošu pašvaldības aptieku

«Mēness aptieku» pārvaldītājas apgrozījums pērn pieaudzis par 20,2%

«Mēness aptieku» pārvaldītājas apgrozījums pērn pieaudzis par 20,2%Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Komercplatība
Komercplatība, Ķekava, 516 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 79850 EUR
Māja
Māja, Lapmežciems, 170000 EUR