Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconIndulis Mauslis 2017. g. 13. augustā 18:17

  Gribu atgādināt par līdzīgu akciju Igaunijā, kur protestēja pret Latvijas vistu dētajām olām. Paskatieties video, viens pret vienu. Tas nav "dzivniekmīļu" protests, tā ir organizēta ekonomiska sabotāža pret Baltijas olu ražotājiem. Un tagad kāds vēl iebildīs ka mūsu "zaļajiem" nauda nesmird? Mani vēl jo projām interesē, kādu piķi viņi saņēma par Rīgas cirka "nograušanu"?

  0
 2. iconMaris Kaspardens 2017. g. 13. augustā 17:43

  Normunds Cipulis

  ""Slimie dzīvniekmīļi. Jau kaut kāds absurds. Davai tad cīnieties, lai visus klēpju kvekšķus izlaiž mežā. Izdzīvos stiprākais, jeb govis lai staigā pa pilsētu, kā Indijā. ""

  Ja visur par vistām rūpētos tāpat kā kvekšķu saimnieki rūpējas par saviem mīluļiem, tad nebūtu nekādu problēmu un olas būtu daudz gardākas. Normund, vai neesi nekad ēdis no lauku saimniecības atvestas vistu olas? Es esmu un droši varu teikt ka tās ir gardākas.

  1
 3. iconRihards Savelis 2017. g. 13. augustā 17:37

  Bet finālā taču viss ir ļoti vienkārši, ne jau veikalam jāpārtrauc tirgot tapēc ka kāda organizācija tā prasa, organizācija varētu mierīgi izglītot patērētājus un mierīgi viņiem paskaidrot - maksājiet vairāk par olām kuras dējušas vistas kas brīvi skraida apkārt, sirdsapziņa būs tīrāka utt... Ja pārdevējs secinās ka attiecīgās olas nepērk - viņš viņas arī netirgos...
  Cits jautājums - vai tiešām mēs kā sabiedrība esam gatavi atteikties no relatīvi lētiem produktiem...

  0
 4. iconNormunds Cipulis 2017. g. 12. augustā 08:38

  Slimie dzīvniekmīļi. Jau kaut kāds absurds. Davai tad cīnieties, lai visus klēpju kvekšķus izlaiž mežā. Izdzīvos stiprākais, jeb govis lai staigā pa pilsētu, kā Indijā. Uz priekšu! Ir kur izvērsties!

  4
 5. Kādu vispār krata, ko kaut kādi autisti-dzīvniekmīļi ļerkst? Cena nosaka visu- man pie kājas, kādos apstākļos aug vistas, govis un citi mani produkti - ka tikai garšīgi un relatīvi lēti!

  4
 6. iconMaris Kaspardens 2017. g. 13. augustā 17:46

  Tu esi riktīgs latvietis!

  0
 7. iconAndis Vaičulis 2017. g. 11. augustā 20:07

  Skaidrs, ka "dzivniekmīļi" vienkārši nodarbojas ar nomelnošanu. No sākuma nomelno un pēc tam aicina sadarboties. Kaut kā panorāma nerādija sižētu, ka Lietuvas PVD pārbaudīja to fermu un viss tika atzīts kārtībā. Bet nomelnošanā galvenais ir no sākuma nomelnot un pēr tam upuris var taisnoties, bet jo vairāk upuris mēģina taisnoties, jo vairāk liekas, ka viņš ir vainīgs.

  5
 8. A

  ''Dzīvnieku brīvība'' = šovmeni

  4

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi