iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconSamanta Terentjeva 2017. g. 16. augustā 11:56

  Drizak jau RIMI kas ir pari ielai paliks bez cilvekiem, ko maldiniet cilveci?

  0
 2. Ja sadus cilvekus Latvija uzskata par ''ekspertiem'', tad nav brinums kadel Latvija viss iet uz leju.
  1) Cik Latvija ir tadu mazu gimenes veikalinu kuri tirgo ikdienas partiku? Rimi maxima utt, tos jau izkonkurejusi ar VID palidzibu.
  2) Jekursh domajosh veikalu ipasnieks, nevers vala lielveikalu vieta, kur klientu skaits ir loti mazs lidz ar to ir jabut pilnigam analfabetam, lai domatu, ka Lidl atversies lauku ciematos.
  3) Pieminet sky un stockmann ir mulkigi, jo to skaits Latvija ir nenozimigs.
  4) Lidl vislielakais konkurents bus tiesi maxima un Rimi, kuri tirgo ikdienas preces par augstam cenam un darbiniekiem maksa kapeikas. Lidl ir ieverojams Eiropa ar to ka maksa lielakas algas darbiniekiem ka citi lielveikali.
  5) ka cilveku var saukt par ekspertu, ja vinam nav nemazakas sajegas tirdznieciba???

  1
 3. iconAndis Veinbergs 2017. g. 13. augustā 00:50

  vai tad LIDL būs arī laukos?

  0
 4. iconRaivo Zariņš ((Strazdiņš)) 2017. g. 12. augustā 17:40

  Galīgi garām,lielveikalu raizes novirza uz laukiem.Reti kuram laukos ir tāda nauda,lai brauktu uz Rīgu iepirkties.

  0
 5. Mazajiem no tā nekas nemainīsies, bet lielajiem Rimi, Maximām utt. gan būs robs budžetā.Tāpēc jau tāds cepiens tagad tiek taisīts.Lai tik nāk Lidl, būs konkurence cenām un pārtikas kvalitātei noteikti.

  1
 6. iconJuris Šteinarts 2017. g. 12. augustā 13:40

  Eksperte.. ???!!! Sviests...

  0
 7. iconPēteris Grāvels 2017. g. 12. augustā 13:10

  Maximas, Rimi uhu, bet ne lauku veikali.

  0
 8. Vai tad Lidl būvēs savus lielveikalus mazpilsētās un laukos?

  18
 9. Konkurentu Reklamraksts! Nevis izkonkures mazos lauku veikalinus bet izkonkures Rimi/maxima/elvi ( visticamak shie ari pasuta shos nicinoshos rakstus...) Mazajiem lauku veikaliniem nav ko baidities...jo neviens neies celt lielveikalus chuhnjaas, UN LIDL kvalitates zinja NAV Konkurents ar superneto, bet gan LIDL kvalitates zinja parspej visus Tizlenus Rimi/maxima/elvjus - Maitas zin ko eedusi...

  28
 10. D

  Nu re. Izskatās, ka Maximas un Elvi darbonīši arī Gulbes kundzi nopirkuši, ka šī sāk pūst leišu stabulē. Vai tad katrā lauku ciematiņā tagad būs pa Lidlam? Un ja tajos mazajos lauku veikaliņos arī samazinātos cenas, cilvēki būtu tikai ieguvēji.

  20
 11. Nezinu ka, piemeram, Vilanos Lidl varetu izkonkuret mazo veikalu? :/

  15
 12. labi ka visādas mahimas, rimčiki & superneto neiznīcināja mazo ģimenes veikaliņu kultūru.
  varbūt konkurence piespiedīs supernetto izvākt no plauktiem sapelējušus augļus un ieskābušus pusfabrikātus?

  25
 13. Varētu domāt, ka laukos ir tik daudz to mazo veikaliņu. Sen jau lielākā daļa ir ciet.

  13
 14. A

  Gulbe, Tu esi zoss. Kā tagad lauku ļauži brauc uz lielākām pilsētām iepirkties Super neto un Maxsimā ,biezāki Rimi,tā viņi to arī darīs ,starpība -pirmais būs Lidl,tad kādus veikalus tad īsti viņi izkonkurēs-stingri iesēdušos ar taukānām pakaļām esošos lielveikalus ar šerpām cenām,zini ,man viņu nu galīgi nav žēl,esmu par to ,lai kāds piegriež šiem badakāšiem skābekli un liek aizdomāties gan par cenām veikalos ,gan pa algām darbiniekiem.Kā saka -mums nav ko zaudēt,vienīgi važas.Ja mani nosauktu pa ekspertu un prāts man kā vistai,man būtu kauns šādi blamēties. Gusji-gā ,gā,gā.

  24
 15. Viens LIDL veikals Purciemaa aizvers visus mazos veikalinnus Latgales pusee

  38
 16. iconAndris Zandbergs 2017. g. 11. augustā 12:23

  Šitie raksteļi izskatās pēc paša Lidl pasūtījuma. Pēta reakciju, jo nav pat skaidrs kā būs.

  2
 17. iconJānis Bērziņš 2017. g. 11. augustā 12:19

  Tāda paviegla tā ''eksperte'', būs kāds radiņš siltā vietā iebīdījis. Lidls Lietuvā ir tāds pats kā Latvijā, būs tādas pašas izmaiņas tirgū. Ja bija slinkums pameklēt Lietuvas presē, varēja kaut sazvanīt līdzīgu eksperti leišu pusē. Cenu līmenis drusku pazemināsies akurāt lielajās ķēdēs, kas ir ieguvums visiem. Win+win.

  15
 18. J

  Daļa patiesības ir. Bet nu tas par piepilsētu lauku ciematiem (LIDL būs visos reģionos?)
  Latgalē vēljoprojām ir populāri auto-veikali...

  6
 19. Muļķības . Esmu bijusi Berlīnes Lidl . Nu nav tās cenas tik fantastiski zemas , lai gribētos grābt visu neskatoties. Tik pat labi var teikt ka Super Neto visus izkonkurē. Gribu redzēt kas no laukiem brauks pēc desas vai apelsīniem ja tie būs par 5 santīmi lētāki. Cik tad ir jānopērk lai atpirktu benzīnu un laiku ?

  16
 20. raksta autoram ar loģisko domāšanu ir tā pašvakāk, bet kaut ko uzrakstīt gribējās. Gadās. Kā Lidl var izkonkurēt MAZOS LAUKU veikalus? Laucinieki tagad trauksies uz Rīgu iepirkties, vai? Vai varbūt Lidl taisās iet katrā ciemā ar savu veikalu? Pat Rīgā pastāv gan mazie veikali, kas ir tuvu mājām un domāti fiksiem nelieliem ikdienas pirkumiem, gan lielveikali, kas ir ērti aizbraukšanai ar mašīnu pēc smagākām un ilgtermiņa lietām. Katram ir sava niša, tā tas ir un tā tas būs.

  20

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi