Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Pilnīgi lieki apvienot.
  Uzņēmumi lieliski konkurē savā starpā un arī globāli.
  Ja KPMG garantē ka pēc apvienošanās šis kopuzņēmums nopelnīs VALSTS budžetam (nevis akcionāriem) kā abas kopā un vairāk - tad JĀ, bet viņi to negarantēs jo viņi NEVAR to visu pierādīt ar faktiem. Šobrīd šķiet grib apvienot, lai :
  1. Mazinātu valsts kontroli pār Lattelecom piederošajiem tehniskajiem resursiem un infrastruktūru. Svensoni jau sen met acis uz Lattelecom optikas maģistrālēm un pieslēgumu punktiem, jo tām Latvijā alternatīvu NAV un nebūs. Bezvadu sakari (izņemot satelīt internetu kas ir dārgs) visi ir atkarīgi no maģistrālajiem optiskajiem slēgumiem - tādēļ arī domājošās valsts tā ir stratēģiskā infrastruktūra tāpat kā Inčukalnu gāzes krātuve;
  2. Radīt uzņēmumu ar kuru Vodafonam būtu vieglāk izkonkurēt/pārpirkt jo apvienošanas procesā kopējā uzņēmumu vērtība kritīsies;
  3. Protams - pēc apvienošanās izveidotos 'akcionāru grupa' kuras uzdevums būs - KĀST un KĀST un KĀST naudu no Latvijas iedzīvotāju maciņiem sadārdzinātu telekomunikācija pakalpojumu formā, jo - eee konkurences vairs Latvijā NAV un tādēļ tarifi ir kā vidējie EIropā - jeb dārgāki.

  0
 2. s

  Kurš un cik naudiņas atbēra ieteicējam?

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi