Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
  1. Nevis puse pārdevēju melo, bet-visi melo! Tirgū vietējās izcelsmes dārzeņi un augļi sastāda niecīgu procentu...Un vietējie ir ar ķīmijām krietni bagātāki par ievestajiem!

    1
  2. Tirgū par jebkādas preces vai produkcijas izcelsmi nav iespējams pārliecināties neatkarīgi no pārdēvēja atbildes un pat uzrādītājiem izcelsmes dokumentiem. Pārdēvēji tirgū izmanto pircēju lētticību un ieradumus. Nav nekāds pamats uzskatīt, ka Latvijas prece ir labāka. Ne poļu, ne leišu tomāts, gurķis vai zemene nav sliktāka par Latvijas un cena vienmēr būs noteicošākais faktors.

    7
  3. tas Latvijas darzenis neatskiras nearko! Tur Polija vinnji ir lielakos apjomos audzeti un cena zemaka, a visur tehnologijas un kimijas ES pielaujamo robezu ietvaros, tapec kapec pirkt dargo LV produktu ja var tadu pasu PL produktu pa 20% letak ja ne vairak

    9

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi