Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconharalds elceris (kāds nefotografē?) 2017. g. 12. augustā 01:05

  gan autō īpašnuiekus, gan tikai piepirstu bikšu īpašniekus, kuri gatavojās pirkt sviestu, arī gaida nepatīkams pārsteigums!

  25
 2. iconAINIS Smiltiņš (dzīve ir viena- dzīvo to.) 2017. g. 10. augustā 22:35

  Apdrošinātāji izveidojuši savu MAFIJU laj likumīgi savāktu lielāku kāpostu.

  30
 3. N

  Kāpēc cilvēki domā ,ka Latvijā ekonomikas likumi strādās savādāk? Aizbraucat uz GB un nopērkat polisi. Pat pret pasaules cenām pārtikai nav tāds protests.

  6
 4. iconHaralds Elceris Noass2017. g. 15. augustā 17:05

  "AizbraucIEt uz GB un nopērCIEt polisi!" pavēles / lūguma izteiksmē pareizi ! žurnаļugа esi vai poli†iķis?

  11
 5. Man tāda nelaba aizdoma, ka drīz octas maksās 1000+ eur uz gadu. Un tas skaitīsies lēti. Tas jau nekas, ka citam tā ir pusgada alga.

  7
 6. Sabiedrības iniciatīvu portālā «Manabalss.lv» sākta parakstu vākšana par obligātās civiltiesiskās transportlīdzekļu apdrošināšanas (OCTA) maksimālās gada cenas noteikšanu.
  .......................
  Ja tas ir tas pats, kas aprakstīts te - www.delfi.lv
  tad ir aizdomas, ka jūs balsojat par octa aptuveni 50 eu mēnesī.

  1
 7. Ja tas nav kartelis, tad kas tas ir?

  31
 8. iconLinda Kudrjavceva 2017. g. 10. augustā 15:29

  Es vispār nesaprotu vairs kas notiek. Pašreiz vislētāko OCTA piedāva Swedbanka. Un ja reiz sākas cenu politikas kāpums uz OCTA , tad varbūt laiks ieviest vienu no apdrošinātājiem, vai nu OCTA vai nu KASKO!!!???

  4
 9. Prikola pēc paskatījos OCTA cenas.. Ja pirms gada pirku 95€ uz gadu, tagad lētākā piedāvātā 234€ un man nav jaudīgā mašīna (1L), kā te pieminēja, arī avārijās iekļuvusi neesmu.
  Ak jā, KASKO pirms gada man izmaksāja 242€..

  8
 10. Paskatieties apdrošināšanu kompāniju peļņas rādītājus - tur daža laba knapi dzīvību velk. Ja paskatās, cik Eiropā maksā OCTAs, tas ko cilvēki Latvijā maksā ir pilnīgas kapeikas.. un nesalīdziniet algas - braukāties ta mēs gribam ar savām lētajām OCTĀm pa visu Eiropu. Avāriju statistika mums arī krietni briesmīgāka nekā Rietumos.. nav ko klaigāt, tam bija jānotiek

  10
 11. Tās, kas Eiropā nav OCTA, bet kompleksā apdrošināšana (OCTA + KASKO). Un nemaz tik šausmīgi tie cipari nav. Man par abām mašīnām kopā sanāk ap £700 gadā, ja maksāju ar MDD. Tiem kam pāri 60 un ir liels NCD, par divām jaudīgām mašīnām ir pat zem £300.

  26
 12. Britos, Īrijā un Francijā dalās 3rd party un fully comprehensive apdrošināšana.. tā fully comprehensive ir octa + kasko, bet vecākiem autiņiem cilvēki parasti ņem tikai 3rd party, kas tad faktiski arī ir OCTA. Nezinu un neinteresē, ko maksā viens indivīds, jāskatās uz vidējo kopumā un rietumos priekš 3rd party tā likne tā arī turās no 400 eiro gadā Vācijā līdz kādiem 600-700 eiro Īrijā.. tas vēl neņemot vērā jaunos braucējus, kas Īrijā vispār mierīgi var pie 3k atstāt apdrošinātājam

  4
 13. iconMārtiņš Ozoliņš 2017. g. 10. augustā 12:32

  BM6, uz gadu nav ne 100eur... es neteiktu, ka tas ir kas ļoti dārgs, zinot cik parasti izmaksā kāds CSN...
  Uz galvošanu, ka lielās summas ir tiem, kas savu dzīves vietu izvēlējušies Rīgā un pierīgā... Kur tikai loģiski, DAUDZ lielāks risks nokļūt CSN!!!
  +kaut kā nav nācies paziņu lokā izjust to, ka vairāk maksātu jaudīgo, dārgo auto turētāji, tam ar octa, manuprāt maz kā kopīga, KASKO-tas ir cits stāsts!

  1
 14. Un kur tad skatās mūsu godprātīgā un gādīgā valst (lasi - valdošā koalīcija), kas uzlikusi par OBLIGĀTU pienākumu mums visiem pirkt ŠĪS apdrošināśanas polises un vēl pie tam soda, ja neesi to nopircis???...
  Tad jua tā pati valsts varēja arī regulēt polišu cemas un aizliegt tirgot tās pa 2-kāršām un 3-kārśām cenām!!!
  Savādāk sanāk tāds VIENPUSĒJS "brīvais" tirgus - apdrošinātāji ko grib to dara, bet mums nav variantu un iespējas izvēlēties kur pirkt un pirkt vai nepirkt...

  33
 15. Man ar visu bonus malus 16 octa 2x dārgāka palikusi.

  26
 16. iconHaralds Elceris Juris Kolangs2017. g. 15. augustā 19:16

  paliek tāds pats / turpat. dārgāks top vai kļūst!

  6
 17. U

  Izskatās, ka cenu lēciens ir sarunāts un saskaņots. Citādi nevar būt, jo cik esmu dzirdējis, apdrošinātāji izvairās no atlīdzību izmaksas ja ir pat vismazākais pamats tam. Kā parasti-kāds kļūs ļoti bagāts uz citu rēķina.

  49
 18. iconLauris Ozoliņš 2017. g. 10. augustā 09:45

  Tā pat kā ar sviestu, cena augusi 2x bet viss jau ir normāli.. Nekas kad kaimiņos viss lētāks. Galvenais kad skrienam pakaļ Rietumeiropas cenām bet par attieksmi un kompensācijām par negadījumiem aizmirstam(Tiek arī izmaksātas). Par algām nerunāsim!

  50
 19. M

  Izskatās pēc afētras.

  49
 20. Forši, jācieš tiem kas avārijās neiesaistās. Man OCTA 2x dārgāka, no 80 uz 160. Labi gan ka vecā vēl derīga līdz nākošgadam. Vienīgi cik tad OCTA maksās nākamgad.

  33
 21. D

  man nekad octa nav palikusi jūtami lētāka. BM klases jau pirmssākumos laikam ir ap*isiens, jo man nav bijušas nevienas avārijas 10+ gadu laikā. Laikam lielākā atlaide bija pāris euro salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Bet, pa lielam, visu laiku BM klase paliek lielāka, un cena arī paliek lielāka. BTW, IF vispār ir ierubījuši vislielāko cenu...

  9
 22. iconAcronius Mekker 2017. g. 10. augustā 09:01

  Man štatos ar tīru vēsturi OCTA sanāk ap $1,400 gadā, un tā ir laba likme. Lētāk, nekā bērnudārzs mēnesī.

  3
 23. iconLauris Ozoliņš 2017. g. 10. augustā 09:49

  Jā te būtu tādas algas kā štatos, domā kāds satrauktos ?

  51
 24. Njāā :D tikko paskatījos man no 90 eur uz 190 eur :D labi pelnam ko lai saka.

  49
 25. E

  Nu tik lej,man ir 15 bm klase bet ja pagājušo gadu uz gadu man octa iznāca 48€ tad šogad 35€ uz 3 mēneši un ņemot vērā ka apdrošināšanas vēsture man ir tīra bez avārijām!te jau sadārdzinājums ir gandrīz x4.....

  66

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi