Asociācija: Šogad tūristu skaita pieaugums varētu būt līdz 10%

 

Latvijā kopumā šogad tūristu skaita pieaugums varētu būt līdz 10%, kas ir ļoti labs rādītājs, šorīt intervijā LNT raidījumā «900 sekundes» prognozēja Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas (LVRA) prezidents Jānis Pinnis.

Viņš atzina, ka tūristu skaits pieaug katru gadu un pieaugums ir stabils. Pērn tūristu skaits Latvijā kopumā pieauga par 7%.

Pinnis stāstīja, ka šogad vasaras sezona tūrisma jomā ir vērtējama kā laba. Pat neskatoties uz salīdzinoši sliktajiem laika apstākļiem vasarā, viesnīcās rezervācijas netika atceltas.

Reklāma

Viņš arī piebilda, ka absolūts rekords viesnīcu noslogojumā Rīgā un Pierīgā bija 27.jūlijā, kad Lucavsalā uzstājās amerikāņu rokgrupa «Red Hot Chili Peppers». Jo vairāk šādu «atpazīstamu vārdu» Latvijā uzstāsies, jo lielāka ieguve no tā būs nozarei, piebilda Pinnis.

Asociācijas vadītājs arī norādīja, ka cenas viesnīcās ir stabilas un nemainīgas. Tas arī esot viens no nozares izaicinājumiem - cenas vairs nav iespējams palielināt, taču izmaksas ar katru gadu pieaug.

LVRA ir biedrība, kura apvieno naktsmītnes un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumus profesionālai sadarbībai. Asociācijas misija ir uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti, sakārtot Latvijas viesnīcu un restorānu tirgu un pārstāvēt Latvijas viesnīcu un restorānu biznesu pasaulē.

Saistītie raksti
Vējonis: Regulāra aviosatiksme starp Azerbaidžānu un Latviju sekmētu uzņēmējdarbības un tūrisma attīstību

Vējonis: Regulāra aviosatiksme starp Azerbaidžānu un Latviju sekmētu uzņēmējdarbības un tūrisma attīstību

Viļņas lidostas skrejceļa rekonstrukcijas laikā krasi sarucis tūristu skaits viesnīcās

Viļņas lidostas skrejceļa rekonstrukcijas laikā krasi sarucis tūristu skaits viesnīcās

Latvijas tūrisma mītnēs viesu pavadīto nakšu skaits piecos mēnešos pieaudzis par 9,3%

Latvijas tūrisma mītnēs viesu pavadīto nakšu skaits piecos mēnešos pieaudzis par 9,3%Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Komercplatība
Komercplatība, Ķekava, 516 EUR
Māja
Māja, Mārupe, 170000 EUR
Māja
Māja, Tīraine, 279000 EUR