Baltijas «McDonald’s» attīstītāja «Premier Capital» apgrozījums € 200 miljoni

 

Baltijas valstīs, Grieķijā, Maltā un Rumānijā esošās ātrās ēdināšanas ķēdes «McDonald’s» attīstības licences turētāja «Premier Capital» apgrozījums pērn pārsniedzis 200 miljonus eiro, informē uzņēmuma pārstāvji.

Salīdzinot ar 2015.gadu, apgrozījums vairāk nekā dubultojies. To veicināja arī attīstīšanas licences iegāde Rumānijā, kas notika 2016.gada janvārī. «Premier Capital» pagājušajā gadā apkalpojis 105 miljonus restorānu viesu.

Kā atzīmē uzņēmuma pārstāvji, par darbības rezultātiem Baltijā un Latvijā plānots informēt nākamnedēļ.

Reklāma

Pērn «Premier Capital» grupa reģistrējusi pamatdarbības peļņu 21,2 miljonu eiro apmērā. Pēc investīciju ienākumu un finanšu izdevumu aprēķināšanas grupas pirmsnodokļu peļņa sasniegusi 16,5 miljonus eiro. Uzņēmuma aktīvu apjoms pērn veidojis 41,6 miljonus eiro. «Premier Capital» pagājušajā gadā īstenoja vērstpapīru emisiju 65 miljonu eiro apmērā. Vērtspapīri kotēti Maltas akciju biržā.

Iegūstot «McDonald’s» attīstības licenci Rumānijā, «Premier Capital» savam portfelim 2016.gadā pievienoja 67 jaunas «McDonald’s» ēstuves. «Premier Capital» portfelis turpinājis pieaugt ar vienas ēstuves atvēršanu Grieķijā, vēl vienas ēstuves atvēršanu Maltā un divu ēstuvju atvēršanu Rumānijā. Trīs ēstuves Rumānijā un divas Baltijas valstīs pērn tika rekonstruētas.

Prognozes uzņēmuma darbībai šogad visos tirgos ir pozitīvas.

Šogad «Premier Capital» atvēris vienu jaunu ēstuvi Salonikos, Grieķijā, bet kopumā «Premier Capital» tirgos paredzēts atvērt vēl deviņas jaunas ēstuves.

Kompānija «Premier Capital plc» ir «McDonald's» attīstības licences turētāja Igaunijā, Grieķijā, Latvijā, Lietuvā, Maltā un Rumānijā. Patlaban uzņēmuma tīklā ietilpst 134 ēstuves, tostarp vairākas «McDrive» un «McCafe» ēstuves, kurās gada laikā tiek apkalpoti vairāk nekā 105 miljoni apmeklētāju.

«Premier Capital plc» ir viens no daudznozaru kompānijas «Hili Ventures» grupas uzņēmumiem.

"Hili Ventures" ar sešu biznesa struktūrvienību palīdzību veic uzņēmējdarbību partnerībā ar "McDonald’s" un "Apple", kā arī darbojas tādās jomās kā loģistika, inženierzinātne, tehnoloģijas un nekustamie īpašumi. "Hili Ventures" strādā desmit valstīs. "Hili Ventures ir "Allison", "Cisco", "CMA CGM", "Konecranes", "IBM", "Lenovo", "Microsoft", "NCR", "Peterson", "Terberg", "Tranter", "Diebold Nixdorf" un citu globālo zīmolu partneris.

Saistītie raksti
«McDonald's» pārdod Ķīnas franšīzes biznesu

«McDonald's» pārdod Ķīnas franšīzes biznesu

«McDonald's» šogad ieviesīs pašapkalpošanās iespējas vēl piecos restorānos Latvijā

«McDonald's» šogad ieviesīs pašapkalpošanās iespējas vēl piecos restorānos Latvijā

Sieviete turpina tiesāties ar «McDonald's» par kompensāciju saistībā ar darbā gūtu traumu

Sieviete turpina tiesāties ar «McDonald's» par kompensāciju saistībā ar darbā gūtu traumuApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Salaspils pag., 91000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 31800 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 132000 EUR