Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Algas varētu kāds palielināt tiem, kuri dara darbu, nevis sēž un bezd krēslā. Manis pēc tā degviela var maksāt kaut 5e litrā, ja ir adekvāts atalgojums un to var atļauties.

  7
 2. Tad pēc degvielas brauksim uz Lietuvu, tur jau tagad pa 3.centiem lētāk.

  5
 3. G

  Tad cenas celsies visam, arī precēm, tai skaitā pārtikai.Tagad jau cilvēki ar mazām pensijām un algām domā kā nopirkt maizi, kā būs tad kad cenas vēl cels, būs jāstāv pie veikaliem un jālūdz bagātākajiem, lai nopērk un iedod maizi.Cik vēl var tā sačakarēt visu?

  11
 4. iconArilds Rozentāls (pingvīns) 2017. g. 22. aprīlī 10:25

  Ja būtu pareizi noregulēti pilsētā luksafori, kur veidojas ''korķi'', saindējot gaisu, un stundā nelietderīgi pazūd tonnām degviela, tad cenas pieaugums nebūtu tik jūtams.Lēmums nav ekonomiski pamatots, bet politisks, jo elitei vajag vairāk naudas, lai nezaudētu savas ekstras.

  9
 5. iconJānis Vīriņš (Janka) 2017. g. 22. aprīlī 09:58

  Tā ir kārtējā Saeimas deputātu krāpšana. Palielinoties degvielas cenai arī visas preces kļūs dārgākas un mēs no tā zaudēsim daudz vairāk, kā iegūsim no mazāka nodokļa. Saeimas deputātiem maksu par degvielu kompensē, tādēļ viņus tās cena neietekmē. Bet straujais cenas kāpums gāzei faktiski šīs degvielas izmantošanu padarīs neizdevīgu, jo gāze uz to pašu attālumu tērējas divas reizes vairāk, tātad tās faktiskais cenas pieaugums, salīdzinot ar pārējo degvielu, faktiski būs 24% un nebūs vairs izdevīgi ar to braukt. Benzīs būs lētāks. Te mēs redzam kā pie varas esošie pseido zaļie rūpējas par gaisa tīrību un cīnās pret globālo sasilšanu. Dabas gāze pagaidām šeit bija vienīgais reālais un masveidā pielietotais līdzeklis izmešu piesārņojuma samazināšanai no transporta, ar to brauc gan ļoti daudzi taksometri, gan lielie privātie automobīļi un arī liela daļa no komerctransporta, jo elektromobīļus mēs nevaram ne nopirkt, ne eksplotēt un vēl ilgi to nevarēsim ar saviem ienākumiem un bez attiecīgas infrastruktūras. Faktiski visa šī nodokļu avantūra ir veikla cilvēku apkrāpšana un faktiska visu nodokļu un cenu palielināšana, vai muļķu ķeršana pirms vēlēšanām. Tas ir mušpspīrs ZZS vēlētājiem.

  7
 6. Atkārtoju vēl un vēl sen zināmo neizbēgamību - palielinot degvielas cenas, dārgāka automātiski kļūst visi pārvadājumi, tātad, maize, piens, dārzeņi, pakalpojumi, darba spēka izmaksas (līdz objektam kaut kā jātiek), vārdu sakot - pilnīgi viss.
  Bez tam, naftas cenas sen pārstājušas kristies un pamazām rāpjas atkal uz augšu...

  36
 7. M

  Ministru kabineta 2014. gada 26. marta rīkojums Nr.129
  ELEKTROMOBILITĀTES ATTĪSTĪBAS PLĀNS 2014.–2016. GADAM
  (informatīvā daļa)
  Rīga, 2014

  12.lpp

  "Balstoties uz šī brīža akcīzes nodokļa starpību starp Latviju un ES vidējo rādītāju un ekstrapolējot vēsturiskos naftas cenas datus, ir apzināti divi scenāriji degvielas cenu pieaugumam laikā no 2012 līdz 2020. gadam. Pēc augstākā scenārija degvielas cenas 2020. gadā sasniegs 2.80 EUR par litru, bet pēc minimāla scenārija – 2.23 EUR par litru"

  2
 8. iconEgils1007 Martins2017. g. 22. aprīlī 09:40

  2014.gadā rakstīts, pirms naftas cenas sāka ievērojami krist))))))))))).Tas tik pierāda, ka visi šie ilgtermiņa pētnieki ir jāatlaiž, lai beidz papīru smērēt.

  10
 9. kur vinji rāva 5 centi litraa man uz dīzeli sanaaca 3,7 centi???

  4
 10. Vajag braukt uz spirtu, vinam oktana skaitlis gan ir 85, bet japarregulee kompis un braucam pa 20 cento litraa

  3
 11. Kad tā zaglīgā valdības banda vienreiz pierīsies?

  59
 12. Paldies Dana. Budžetu gan var papildināt samazinot ministriju un ierēdņu skaitu. Ņemot vērā, nevis ignorējot Valsts Kontroles ieteikumus visos sektoros. Vēršoties pret karteļiem, korumpantiem, vai vismaz norādot: te ir milzu rezerves. Ieviešot progresīvo nevis kā tagad, regresīvo nodokļu sistēmu....mums elektrība dārgāka kā Zviedrijā un degviela kā Vācijā. Tikai tas nav risinājums....celsies cenas un tauta jūs sodīs!

  90
 13. iconPraktiski skaidrā Andris2017. g. 21. aprīlī 22:34

  Viss pareizi, izņemot pēdējos trīs vārdus. Konkrētā 'tauta' var turēt vēl ilgi un daudz, bet tie kretīni to apzinās un izmanto.

  38
 14. iconPraktiski skaidrā 2017. g. 21. aprīlī 20:15

  Ja nebūtu kartelis, varētu nebiedēt, bet konkurēt.

  38
 15. O, vēl viens iemesls biežāk apmeklēt Šauļus. Bāku līdz lūpai un vēl kanniņā ar'. Vienīgi tik baigi nepatriotiski;(((

  73
 16. Degvielas tirgotāji biedē - mums nebūs iespējas uzspekulēt degvielu par 5 centiem litrā. Ak, vai!

  13
 17. kurā benzintankā 1l maksaa 1,5 euro? Troli?

  11

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi