Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconVizma Kiršteine (actinja) 2017. g. 21. martā 06:19

  Kā ar denacializēto īpašumu, kuru manto dzīvot nevari, tikai maksā, viņiem spēkā ir vecie īres līgumi. ar valsti kuras nav, bet kas ir spēkā mūsu valstī. Es tiesajos 4. gadus izrādās pat pieņemt nevarēja, dome 4 reizes piedāvaja dzīves vietas, bet viņi tiesīgi atteikties, kaut ir maznodrošinātie. Otriem ir savas dzīves vietas ,kur nedeklarejas uz ši vecā īres pamata, savus īre tavu izmanto kopā ar zemi un smeij. Kad Rasnača kungs to izskatīs, tikai sola un sola. Cik daudzi pārdeva, cik daudziem tiesu izpildītāji atņēma. Pēc likuma okupācija turpinās.

  0
 2. J

  Rasnacam vajadzetu atbild par to ,kadu launumu vins ir izdarijis ar "Dalita likuma" un "piespieda nomas" likumiem ! Cik gimenes zaudeja savas majas, iedzivi , dzivoklus , nespedami samaksat ,so nelikumigu"piespiedu zemes nomu" zemes ipasniekiemcik !? Cik asaru izliets , cik cilveku bija spiesti meklet citu dzives vietu !?

  0
 3. iconUģis Jūgs (Dievs svētī Latviju!) 2017. g. 20. martā 21:39

  Vai tiešām kādam trāpījis apskaidrības zibens? Latvija ne tikai nekad netiks pabeigta, bet nekad netiks sākta celt, ja NĪN būs piesaistīts īpašuma kadastrālajai vai tirgus vērtībai. Cik būs NīN rūpnīcai kura uzcelta purvā (klajā laukā bez komunikācijām), kur kadastrālā vērtība ir 1000 EUR un rūpnīca maksās 5 miljonus? NĪN jābūt tādam pat kā pirms rūpnīcas uzcelšanas, plus kaut kāds cipars, ja pašvaldība ir palīdzējusi nodrošināt kaut kādas komunikācijas un ne kapeiku vairāk. Pašvaldībām jāpelna no pašvaldības iedzīvotāju nodarbinātības. Par NĪN ir jānotīra sniegs, jāsalāpa kāds ceļš vai jāizbūvē jauns, jāizgaismo kur vajag. Un jāgādā, lai cilvēki strādā. Tad arī būs nauda un nebūs jādomā nodokļu palielināšanas griesti, bet nodokļu atlaižu minimums...

  0
 4. J

  Murniecei kopa ar Rasnacu butu jasaprot ka ir jaaiziet , negaidot ,kamet cilveki to pieprasis ! ! Cik daudz sapju , launuma izdarits ! Iznicinatas privatmajas , dzivokli . Un vis uz Jusu Dalita ipasuma imenes bija spiestas atstat savu , iedzivi savu ipasumus , spiesti no zemes ipasniekiem, lai mekletu kadu pajumti! !? Vel ari tagad , sis nelikumigais ,dalita ipasuma likums ,vel nav apstadinats ! !

  0
 5. Koroče biezie maksās mazāk,nabagi vairāk.... Žēl ka tevi skapju vazātāj cietumā neielika!

  0
 6. iconAndrejs Birzgalis 2017. g. 20. martā 17:18

  Netaisnīgi tas, ka dēļ nepanesamiem nodokļiem jāšķiras no senču īpašuma.

  2
 7. iconAndis Vaičulis 2017. g. 20. martā 16:54

  Kārtējais pasaku meistars. Lielākai daļai NIN ir līdz 10 euro mēnesī. Tāpēc nevajag stāstīt, ka NIN ir liela problēma. Skaidrs, ka "bieziem" NIN arī ir liels par to miljonu vērtām villām.
  Kārtējo reizi uz nabagu rēķina "biezie" mēģina samazināt savus maksājamos nodokļus.

  3
 8. Riebj skatīties uz šo skapju vadātāju.

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi