«Toshiba» akcijas cena piedzīvo strauju kritumu

 

Japānas elektronikas un tehnoloģiju kompānijas «Toshiba Corp.» akcijas cena trešdien piedzīvojusi strauju kritumu saistībā ar bažām par uzņēmuma nākotni, ņemot vērā iespējamu jaunu grāmatvedības skandālu.

«Toshiba» akcijas vērtība trešdien uz brīdi nokritās pat par 13,62%, investoriem bažījoties, ka uzņēmums varētu tikt izslēgts no Tokijas fondu biržas.

Tirdzniecības sesijas noslēgumā kompānijas akcijas cena nokritās par 12,22% - līdz 189,5 jenām.

Reklāma

Kā ziņots, «Toshiba» otrdien ieguva apstiprinājumu jau otro reizi aizkavēt pēdējo finanšu rezultātu publiskošanu, kompānijai norādot, ka nepieciešams vairāk laika, lai izmeklētu iespējamu grāmatvedības skandālu ASV atomenerģētikas tehnoloģiju struktūrvienībā «Westinghouse Electric Co.».

Japānas finanšu regulators devis «Toshiba» laiku līdz 11.aprīlim, lai publiskotu finanšu rezultātus par šā biznesa gada trešo ceturksni, kas noslēdzās decembrī, kurus sākotnēji bija paredzēts publiskot februāra vidū.

«Toshiba» jau pērn decembrī brīdināja par iespējamiem vairāku miljardu dolāru zaudējumiem struktūrvienībā «Westinghouse Electric».

Kompānijas juristi un neatkarīgs auditēšanas uzņēmums izpēta grāmatvedību saistībā ar «Westinghouse Electric» īstenotu darījumu, kurā tas iegādājās ASV uzņēmumu, kas būvē atomelektrostacijas.

Saistītie raksti
Toshiba Bulgārijā būvēs vērienīgu saules elektrostaciju

Toshiba Bulgārijā būvēs vērienīgu saules elektrostaciju

Peļņas datu sagrozīšanas skandāla dēļ atkāpjas «Toshiba» vadība

Peļņas datu sagrozīšanas skandāla dēļ atkāpjas «Toshiba» vadība

«Toshiba» atkārtoti aizkavē jaunāko finanšu rezultātu publiskošanu

«Toshiba» atkārtoti aizkavē jaunāko finanšu rezultātu publiskošanuApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 34000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Mārupe, 79000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Liepāja, 34000 EUR