«Trasta komercbanka» paziņo par bankrota procedūras sākšanu

Likvidators Ilmārs Krūms
 

Likvidējamā AS «Trasta komercbanka» publicējusi paziņojumu par bankrota procedūras sākšanu.

Atbilstoši 10.marta Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas spriedumam «Trasta komercbanka» ir pasludināta par maksātnespējīgu no 10.marta un par administratoru maksātnespējas procesā apstiprināts esošais likvidators Ilmārs Krūms.

Ir sākta «Trasta komercbankas» bankrota procedūra. Kreditoriem un citām personām jāpiesaka savas prasības un citas pretenzijas trīs mēnešu laikā no paziņojuma publikācijas dienas izdevumā «Latvijas Vēstnesis», tas ir, no šodienas.

Reklāma

Sākta «Trasta komercbankas» mantas izsole, un par katru izsoli tiks paziņots atsevišķi atbilstoši civilprocesa likumam.

Kā ziņots, Eiropas Centrālā banka pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas ierosinājuma 2016.gada marta sākumā anulēja «Trasta komercbankas» licenci, bet marta vidū Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa atzina «Trasta komercbanku» par likvidējamu un par bankas likvidatoru iecēla zvērinātu advokātu Krūmu. Savukārt pagājušajā nedēļā tiesa pasludināja «Trasta komercbanku» par maksātnespējīgu. Krūms pašlaik ir «Trasta komercbankas» maksātnespējas administrators, taču Finanšu un kapitāla tirgus komisija meklē citu kandidātu maksātnespējas administratora amatam, jo Krūms izlēmis darbu neturpināt.

Saistītie raksti
Administrators Krūms aiziet no «Trasta komercbankas»

Administrators Krūms aiziet no «Trasta komercbankas»

Tiesa pasludina «Trasta komercbanku» par maksātnespējīgu

Tiesa pasludina «Trasta komercbanku» par maksātnespējīgu

«Trasta komercbanka» aprīlī izsludinājusi vairāku nekustamo īpašumu izsoles ar lejupejošu soli

«Trasta komercbanka» aprīlī izsludinājusi vairāku nekustamo īpašumu izsoles ar lejupejošu soliApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 26800 EUR
Komercplatība
Komercplatība, Rīga, 227770 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 31800 EUR