Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. m

  Es degvielu leju vienreiz mēnesī Joniškos, tā , kā Latvijā nav LIDL veikali dodos uz Šauļiem un atstāju tur vairākus 100 eur un degvielu uzpildijos 14.01.17 D 1.07 eur un plus atlaide statoil karte strādā ar 3.5 centi tātad .Lietuva statoil dod vairāk atlaidi ,kā Jūrmalā utt Ir kāds skaitījis cik no Latvijas aizplūst nauda uz Lietuvu? Tā Daudz Latviešu silda Lietuvas ekonomiku, bet ja mūsu 100 gudrīši tik domā, kā aplaupīt tautu.

  0
 2. iconGuntis Svabadnieks 2017. g. 10. janvārī 07:05

  Vakar braucu no LT. Visās NESTE uzpildes stacijās dīzelim cena €1,059. LV tā ir augstākā (€ 1,099 Ādažos līdz €1,117 Iecavā, Bauskā).???

  0
 3. N

  valstij un tirgotājiem vairāk atlec. Varbūt iesaistījušies lielie spekulanti, kas uzpērk un ceļ cenu. Valstī ir varas monopols, kas nosaka cenas. Par inflāciju nerunā, bet tā ir liela. Kungiem tā vajag un viss!!!

  3
 4. s

  Tādēļ atšķiras jo tur ir klāt ceļa nodoklis.

  1
 5. A

  Paldies paldies par šo brīnumjauko ziņu,vēl.tātad,aitas var braukt,la gan cenas ceļas jau tagad

  1
 6. l

  jau ir pacēlušās cenas,pie vainas latviešu alkatība,riebjas riebjas riebjas visi šie miljonāri,būtu brīnums,ja šajā neizdevušajā valstī cenas kristos

  5
 7. e

  Degvielu uzpildu Lietuvā, jo Latvijas krahaborus neatbalstu, kāpēc pārmaksāt, ja var nopirkt lētāk.

  3
 8. kapēc dīzeļa cena ir pieaugusi par gandrīz 10 centiem, ja salīdzinam ar decembra cenām?

  5
 9. u

  ha , ja pasaules naftas pārstrādāji prognozē naftas cenas pieaugumu 2018 gada beigās ap 100 dolāri, interesanti cik degviela maksās pie mums 2 eiro /litrā?
  būs lētāk ar spirtu braukt:D

  7
 10. M

  Vai tuvākais laiks ir nedēļa???????????

  8
 11. z

  Nē, tuvākais laiks jau beidzās...

  0
 12. C
  CENAS NECELSIES PAR 20% 2017. g. 9. janvārī 10:39

  JO PACĒLA JAU PĒDĒJO 4 MĒNEŠU LAIKĀ.. :D

  22
 13. H

  Tagad,pie naftas cenas 55 dolāri par barelu,degvielas cenas ir tādas pašas,kā bija pie 100 dolāri par barelu.Kā to saprast?
  Kur "Manabals "darboņi? Kapēc nevāc parakstus?Aizņemti ar obligāto dienestu?

  18
 14. D

  Kāpēc Lietuvā un Igaunijā degviela ir lētāka nekā pie mums???!! Vai viņi dzīvo citā pasaulē kurus neskar šīs pasaules notikumi kas ietekmē degvielas cenas??!

  17
 15. milords Degviela2017. g. 9. janvārī 16:51

  nav tiesa. pabraukā redzēsi. tagad ir atkal pacēļušās bet teiksim pirms 2 mēnešiem mums bija letāka par centiem 6 litrā kā Igaunijā piemēra, tik neviens netaisa rakstu par to ka mums woohoo vislētākā

  1
 16. n

  viss parasti proporcionāli otrādi

  3
 17. A

  Ja "neprognozē", tad noteikti celsies. Parastā situācija...

  16
 18. A

  Kaut kā Karčevska izteiksmīgais skatiens par to gan neliecina.

  6
 19. j

  tauta=aitas
  cirpējs=valdība

  ir aitas,ir cirpēji un mūsu valstī Latvijā,griestu nav ne kur,ne kam. cenas aug it visam ik dienu. mēs pērkam un nabagāki nepaliekam :))
  tik atšķirība viena,ka mēs ar savām algām to kāpumu visam izjūtam / tie treknie purni to nejūt un ja ar sajūt,tad attiecīgi sev pieliek :))

  8
 20. I

  Necelsies???? Paldies vēja māt, pļa. Divu ndēļu laikā jau uzcēlās par 20-25%. Pirms Ziemīšiem pirku par 95 centi, tagad 1.15
  Kāda nachuj vēl celšanās, ropļi?

  31
 21. jautājums par citu tēmu, tev nikam priekšā ar viens burts pietrūkst kā tekstā dažiem vārdiem? :D

  1
 22. H

  Kads necelsies. Afigeli. Naftas cenas pasaule zemakais limenis kops kura tur gada, mums dizelis maksa 1.17 eur, kad es ziemassvetkos uzpildijos pa 0.93 eur. Kads sakars???

  24
 23. A

  Aicinu asociāciju kopā ar Satiksmes ministriju aizbraukt uz Igauniju pieredzes apmaiņā, kādēļ viņu cenas atšķiras.

  28

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi