«RBSSKALS Būvvadība» tiesā iesniegusi tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu

 

Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesā pēc termiņa pagarinājuma iesniegts SIA «RBSSKALS Būvvadība» tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāns, informēja tiesā.

Tiesā paskaidroja, ka divu nedēļu laikā tiesai jāpieņem lēmums par tālāko rīcību - plāna apstiprināšanu vai atteikumu to darīt.

Jau ziņots, ka Zemgales priekšpilsētas tiesa septembrī ierosināja «RBSSKALS Būvvadības» tiesiskās aizsardzības procesu un līdz 8.novembrim noteica termiņu tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāna izstrādei un saskaņošanai ar kreditoriem, tomēr termiņš tika pagarināts par vienu mēnesi.

Reklāma

Iepriekš uzņēmumā norādīja, ka tiesiskās aizsardzības procesa laikā plānots reorganizēt kompānijas darbību, lai pārvarētu krīzi būvniecībā. ««RBSSKALS» grupa būvniecības tirgū darbojas 24 gadus, gadā vidēji nodrošinot 800 darbvietu. Mūsu darbības laikā esam pieredzējuši gan ekonomisko augšupeju, gan lejupslīdi, savukārt šobrīd uz tiesiskās aizsardzības procesu raugāmies kā uz vienīgo iespēju saglabāt savu profesionālo darbību,» toreiz skaidroja uzņēmumā.

Tiesiskās aizsardzības procesa pieteikšanas mērķis ir uzņēmuma darbības reorganizācija ar papildu finansējuma piesaisti, lai stabilizētu «RBSSKALS Būvvadība» darbību, pārvarētu krīzes situāciju un arī turpmāk uzņēmums būtu konkurētspējīgs un stabils tirgus dalībnieks.

«RBSSKALS Būvvadības» pārstāvji norādīja, ka jau no pagājušā gada būvniecības nozarei ir pienākuši ļoti grūti laiki. Pagājušajā gadā pabeigta un nodota ekspluatācijā lielākā daļa no esošajiem lielajiem publiskajiem būvniecības projektiem, tajā pašā laikā jauni to vietā nav nākuši. Galvenais iemesls tam ir nespēja laicīgi apgūt Eiropas Savienības fondu līdzekļus nākamajam plānošanas periodam, kā ietekmē būvniecības nozare ir sākusi stagnēt.

Jau vēstīts, ka 2015.gadā «RBSSKALS Būvvadība» strādāja ar 20,994 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 29,2% mazāk nekā 2014.gadā, un cieta zaudējumus 539 380 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

Kompānija «RBSSKALS Būvvadība» izveidota 2007.gadā. Tās pamatkapitāls ir 142 284 eiro, bet vienīgā īpašniece ir SIA «RBSSKALS Holding», kura pieder Mārim Saukānam (73,4%) un Andrim Treijam (26,6%).Seko mums Facebook lapā

Komercplatība
Komercplatība, Rīga, 545 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 415000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 52500 EUR