iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. V

  Jāsāk būtu nevis ar autotransportu, bet ar tiem kas tirgo cisternām lielos apjomos un jūras transportu.Atkal kārtējo reizi tvarstīs mazos zaglēnus bet lieliem klāt neķersies.Tāpēc ka lielos degvielas kontrabandistus piesedz augstā līmenī.

  2
 2. T

  Vēl 80 gados uz Vācijas robežas mērija degvielu- drīkstēja ievest 200 l..,muitnieks izmērija līmeni, bākas izmērus un aprēkināja daudzumu. Ja virs 200 l, tad bija sods. un neviens nerunaja pretim. Arī šodien, pēc 36 gadiem ir tā pati norma palikusi, proti, no 3. valstīm var ievest 200. Pie mums visu sarežģi ar odometru, uzņēmumy pārbaudēm utt. Jau 90 gados bija jāievieš šī norma 200 litri. Ievedot lēto degvielu, tika grauta konkurence starp pārvadātātājiem, zemniekiem utt. Dauzi izmantoja šo degvielu, piedāvājot lētāku pakalpojuma cenu. Viens godīgi lej Statoi, un piedāvā pakalpojuma cenu, otrs šo pašu pakalpojumu piedāva veikt par trešdaļu lētāk. Juatājums Konkurences padomei, kur jūsu smadzenes .., vai tās tikai darboja elektroenerģijas uz gāzes virzienā?

  2
 3. I

  Degvielas patēriņš nav atkarīgs tikai no odometra, bet no rites pretestības īpaši ja sniegs, no pretvēja un kravas smaguma, no gaisa temperatūras, ja kravas dokumentus formē trīs dienas un rindā uz robežas stāv nedēļu, kāds tur sakars ar kilometriem, jo šoferi mašīnā guļ dienām un sildās.

  2
 4. Sildās ar autonomo kabīnes apsildi nevis motoru rūcina.Un nedēļām neviens nekur nesēž.Tu baidies ka nevarēsi pārdot degvielu un tas ir viss.Kāpēc krievijas pierobežā nav ekonomika buksē.tas ir tikai tāpēc ka visi nodarbojās ar kontrobandu.Vieglāk taču ir būt spekulantam nevis kaut ko ražot vai audzēt.

  0
 5. g

  Neredzu īpašu problēmu, ja vien jādeklarē.
  Brēc tie, kuri no papildus degvielas tvertnēm nolēja, lai te tirgotu kontrobandu :)

  2
 6. p

  Lieta ir principā, nevis kontrabandā..... drīz tev būs jādeklarē arī urīna daudzums tavā urīnpūslī , urīngalva!

  9
 7. T

  Ah prncipā???Tad jūs principa pēc fūres pa tukšo uz Ru dzenat ar tukšām bākām un atpakaļ pilnām un principa pēc nolieto pārdodat?

  1
 8. Pilnīgi pareizi,un pēc tam kliedz ka valstij nav naudas skolotājiem un pensionāriem.nu kurienes tad tā nauda radīsies.Vācijā tads likums pastāv vēl tagad,priekš tiem kuri nav Eiropas savienībā un ko,viss ir ok?Mēs paši braucām visus 90 tos gadus ar 200 l uz Vāciju.Tā Vācija aizsargāja savu degvielas tirgu.Brēc tikai kontrobandisti un viss.

  0
 9. Tas ir murgs ar tiem ordometra (re kādu gudru vārdu izdomājuši ) rādījumiem. Noteiktu, ka 150 vai 200 litri bez akcīzes, pārējais ar un miers. Šobrīd izskatās, ka likuma pieņēmējiem pašiem vajag savas fūres pildīt ar lēto degvielu- ar 1500 litriem var visu evropu izbraukt un atpakaļ krievijā ielieties. Un to kontrolēt var līdz nemaņai, tik jēgas nav.

  9
 10. >

  Ā, tas laikam, lai palielinātu autopārvadājumus caur Latviju? :DDDD

  11
 11. Kur izdevīgums no tiem pārvadājumiem? Poļi u leiši tik ceļmalas piedirš , ceļus izbrauc un miers. Labi , ja tos 13 eiro par ceļu samaksā.

  4
 12. K

  Da labi,takš sen lejam no fūrēm,tagad arī še skābekli nogriež.Nu ja,kravu pārvadājumi kļūs dārgāķi,bet precīzāk,saimniekiem peļņa samazināsies.

  7
 13. a

  Latvijas degvielas tirgotājiem ir ļoti spēcīgs lobijs valdībā. Nebrīnīšos, ja uz robežas būs jāizlej tukšas bākas...
  Bet ārā braucot tām būs jābūt līdz malām pilnām + katram vēl bidons 200 litri...

  32
 14. Nu super.Tad krievijas braucēji galīgi izlepuši.Tā viņiem maksā 1 EUR pa kilometru un vairāk un vēl degviela lētā.Nekas,pildīsieties Lavijā degvielu un celsiet Latvijas ekonomiku,nevis tā pundura ekonomiku.

  1
 15. iconivarspomers igors53322016. g. 24. novembrī 08:02

  Pildīsies LT, PL - LV, kā vienmēr garām, principa pēc LV nepildīs! Vispār jau LV ir vienīgā, no RUS un BY pieguļošajām valstīm, kur tādi stulbumi tiek pieņemti!Jauku dienu visiem)))

  29
 16. h

  vēderā kotlešu daudzums nebūs jādeklarē padumjijā?

  31
 17. c

  nu jau nav tāalu, kad dzīvosim kā viduslaikos, kad iekasēja nodokļus par mājas sienu skaitu un logu lielumu!!!

  52
 18. J

  Un kā izmērīs degvielas daudzumu bāgā? Ja degvielas rādītāju var sagrozīt kā vien vēlies????????????

  8
 19. iconivarspomers Jautājums2016. g. 24. novembrī 08:04

  Ar metramēru)))

  11
 20. T
  Tā kā jau to dara Jautājums2016. g. 24. novembrī 11:34

  Izpumpē caur skaitītāju sausu un iepumpē caur skaititāju atpakaļ

  0
 21. Ja man pieder savi auto....leju nost cik gribu,tāir mana problēma.Plus car pateikt ka nozaga,korķi nesagandēja policiju nesaucu! Un kur tam likumam jēga?Ja sunim nav ko darīt......viņš samaxina ierēdņus,pie reizes varētu tos 100 liekēžus arī uz pusi!

  32
 22. d

  Beidzot sakarīgs lēmums, pilnībā atbalstu.

  3
 23. Ķ

  Ierēdni, e-talonu uzpildīji???

  31
 24. b

  Par to varētu tikai pasmieties,ja nebūtu tik traģiski. Bet jāņirdz vien ir par plānprātiņu likumiem.

  58
 25. Jaa jaa, "noliet degvielu"! Kopsh 1990 gada taadu gadijumu nav un nebuus. To var izsleegt no likuma. Pavisam

  2
 26. mums tiks atjaunota robežkontrole? :D

  17
 27. P

  Izbraucot no valsts būs jādeklarē arī āra tualetes apmeklējums un jāsamaksā dabas resursu nodoklis.

  52
 28. Ķ

  Valstij nav naudiņa ierēdņu uzturēšanai... ak vai...Varbūt jāziedo pa maksas tālruni? Personīgi man tā agonija jau labu laiciņu atpakaļ piegriezās, paratizēšana ar nodokļiem, nekas vairāk! (+ šodienas MUN )... Akcīzes preces iegādājos kaimiņvalstī, un ne tikai akcīzes preces... Saprotu, ka tas ir piliens jūrā, bet MANS personisks protests! ( Tāds pats, kā pret vienu veikalu ķēdi, kas pelna uz asinīm - nu jau trīs gadus neesmu tur kāju spēris)...

  49
 29. iconivarspomers Ķeza2016. g. 24. novembrī 08:07

  Es arī maximā neiepērkos kopš traģēdijas!!!

  0
 30. n

  Nu sajajusies meistarība,tikai man pie kājas,spidometru pagriezt uz priekšu problēmu nav nekādu,ta kā no katra reisa tāpat liesu bākas nost,ieput man un manam zirgam!!!

  23

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi