iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Z

  Eiropas Komisija tikko konstatēja, ka biodegvielas ir apkārtējai videi kaitīgākas par fosilo degvielu un tāpēc pēc 2020 tai nepienākas nākādi atbalsta pasākumi.

  0
 2. ziemas diizelim ir mazaaka energeetiskaa ietilpiiba un taatad arii lielaaks pateerinjsh nekaa vasaras vai jauktajam biodiizelim.

  3
 3. k

  Uzar zemi ar traktotu, stāda rapsi ar traktoru, novāc ar traktoru, ved pārstrādāt ar traktoru, spiež eļļu ar kaut kādu iekārtu, kas noteikti nebojā ekoloģiju utt... nu drausmīgi ekoloģisks produkts izdodas, jo traktors noteikti darbojas ar gaisu!!!! Nu tā pat, kā ar to ekoloģisko elektrību, sabendē mazās upes, un saņem dubulto tarifu ar valsts garantiju

  21
 4. H

  Braucu ar 98....
  Nekādus i-bio tur neliek klāt...

  3
 5. a

  sorry.. ir visam ibio klāt. Varbūt 100 tajam nav, bet cena ūuuu. Deiselim ir opcija kur nav ibio klāt, tam kas no somu gala nāk un cena zaļā krāsā.

  0
 6. M

  Pag, pag, mēs dzīvojam globālajā tirgū. Starptautiskajā darba dalīšanā Latvijas loma nav degvielas ražošana. Par 10%, lai domā tie, kas iegūst un pārstrādā naftu. Nez Kanādā arī ir tādi noteikumi?

  3
 7. s

  BIO dīzeli ražo no izlietotās cepjamās eļļas .Visādi frī kartupeļi ,burgeri un pārējie pārtikas izstrādājumi .Ja tehnoloģijas ievēro varbūt nekas ,bet pie mums jau kā vienmēr .Ziemas dīzeli iegūs dažādi .Rūpnīcās filtrējot .Uz vietas ,pievieno reaģentus .Kādreiz ziemas dīzeli ieguva jaucot klāt petroleju .Petroleja sausināja .Bet mūsdienu ziemas dīzelim nevar būt problēmas .Tieši zieminieks ir tīrāks un bez BIO sūDDDD !

  5
 8. B

  kas tas ir? Ko ar to kalibrē, e-bio?

  0
 9. d

  "Nozare vēlas, lai tiktu aizvērts attiecīgais robs Ministru kabineta noteikumos, kā arī palielināts obligātā piejaukuma apmērs." Es ticu, ka vēlas. Kāpēc nav vēl teksts, ka "nozares" produkts jāpērk par nozares lobistu nodiktētām cenām ?

  22
 10. E

  Vasarā var liet kaut vai zirga ... eļļu , bet no oktobra līdz maijam bez jebkādas jaukšanas parafīntīru dīzeli. Polārā mums vispār nav vajadzīga mūsu klimatā.

  2
 11. D

  BIO dīzelis, ja nemaldos, sabiezēja pie kaut kādiem 10 grādiem mīnusā. Un tas ir tīrais. Vienīgais, kad varbūt drošībai varētu liet ziemas ir decembris-februāris, un arī ar nosacījumu, ja auto stāv ārā.

  1
 12. E

  ...no rapša sēklām iegūst biodīzeļdegvielu vai no graudiem bioetalonu.
  .............................
  Bioetalonu laikam priekš Rīgas satiksmes ražo...

  0
 13. A

  Biodraņķis ir noziegums pret autobraucējiem. Tas bojā dzinējus un rada papildus izmaksas. Un šo nelietību atbalsta Latvijas valdība, kura arī darbojas pretēji cilvēku interesēm.

  32
 14. D
  iconDzintars Apčidrinskis2016. g. 15. novembrī 19:28

  Dzinēju bojā arktiskais dīzelis, jo viņš ir "sausāks". Un tā nav Latvijas valdības iegriba iegriezt krievu degvielas lobijiem, bet ES regula, kas ir obligāta visām ES dalībvalstīm.

  1
 15. a

  gāze jau arī šausmīgi sausa, tā izsausina motoru ka beigas pie kādiem 400t km... benzīns gan laps... slapjš un eļļojošsssss

  0
 16. D
  Dīzelis parastais fosilais 2016. g. 15. novembrī 18:14

  Ar BIO šūzeli lai paši brauc.

  24
 17. k

  Ļoti labi, ka tirgo normālu degvielu, nevis to biodraņķi

  46
 18. j

  Laba ziņa, lai ministri savām mašīnām lej to sūdu, tirgotāji malači, vismaz dzinējam ilgāks mūžs, Latvijā iznīcina visu, kas kust un pat rūc,brīnumu valsts.

  45
 19. s

  Tad viņai ir jābūt lētākai.

  9
 20. Manam auto uz degvielas bākas vāka zīme - bio nedrīkst.

  43
 21. D
  iconDzintars viktor26012016. g. 15. novembrī 19:13

  Tavam šroteniekam kāds liek liet tīru BIO?

  0
 22. viktor2601 viktor26012016. g. 15. novembrī 19:42

  Dzintar, nemuldi nezinot. Tev līdz manam vāģim .... Tu laikam labi šrotus pārzini.

  5
 23. Y

  Manai mašīnai motors netur to bio sū**u

  25
 24. z

  Tādas zīmes ir tikai aizvēsturiskiem šrotiem. Laiks domāt par tolmeta apmeklējumu.

  1
 25. D

  Savulaik krievu Kamazam lēju tīru BIO lai skatē izietu atgāzes. Jūs te neko nejēgdami ķērciet, ka 5-10% piejaukums kaut ko bojā. Pakļāvušies visi kaut kādai fosilās degvielas lobiju histērijai. Nu jā, krieviem tak no peļņas pazūd pārdesmit miljoni.

  0
 26. C

  Dzintar ... buutu muusdienu autinjiem zem haubes "kamaza motori" ... , gan jau ka baakaas vareetu liet tiiru augu ellju no Maksimas ...

  0
 27. e

  Audzēt graudus lai bākā lietu.Baigi jau ekoloģiski

  44
 28. /
  ////////////// ezis2016. g. 15. novembrī 21:33

  Bet cik degvielas tiek izdedzināts lai tos graudus izaudzētu.

  4
 29. V

  Pilnīgi pareizi, kā runā, Vācijā tieši otrādi, cenšas netirgot tos motoru bojātājus!

  33
 30. J

  Bet arktisko vasarā tirgot arī nav pareizi. Arktiskajai ir samazināts parafīna daudzums. Un. Savukārt parafīns paaugstina dīzeļdegvielas tecānskaitli. Jo mazāks tecānskaitlis, jo mazāk jaudas un lielāks patēriņš. Vasarā ir vajadzīgs parafīns!!! Jo biezāks dīzelis, jo ekonomiskāk brauks jūsu auto. Ziemā protams vajag atktisko, lai nesanāk, ka sabiezē pa daudz...

  4
 31. Wtf, tecānskaitlis... :D:D

  1
 32. Z

  cetānskaitlis...

  0
 33. D

  Lai viņi to sūdu paši lieto

  32

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi