Pētījums: Latvijas interneta vietņu pārlūkošanai no pārnēsājamajām ierīcēm visbiežāk lieto «Samsung» un «Apple» produktus

Ilustratīvs attēls
 

44,8% no esošajām pārnēsājamām ierīcēm, ar kurām septembrī aplūkotas Latvijas interneta vietnes, bija «Samsung» produkti, bet otrajā vietā ar 30,3% atrodas «Apple», liecina starptautiskā interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma «Gemius» pētījuma «gemiusRanking» dati.

Trešajā vietā ar 6,1% ir «Nokia», ceturtajā - LG ar 5,8%, piektajā - «Sony» ar 4,6%, bet sestajā - «Huawei» ar 4,4% pārnēsājamo ierīču.

Vienlaikus septembrī 2,1% pārnēsājamo ierīču bija HTC produkti, 0,6% - «Lenovo», 0,4% - «Asus», 0,2% - «Prestigio», bet 0,1% - «Meizu» un «BlackBerry» ierīces.

Reklāma

Pērn septembrī «Samsung» ierīces bija 42,2% no visām pārnēsājamajām ierīcēm, ar ko no Latvijas aplūkotas Latvijas interneta vietnes, bet «Apple» toreiz bija 28,6% ierīču.

«Samsung» ierīces kļuva par populārākajām Latvijā 2013.gada sākumā, apsteidzot iepriekšējo līderi «Apple», kas savukārt kļuva par līderi 2011.gada decembrī, apsteidzot strauju lejupslīdi piedzīvojošo «Nokia».

Pārnēsājama ierīce «gemiusRanking» metodoloģijā ir pārvietojama elektroniska ierīce, kas ļauj apstrādāt, saņemt un nosūtīt datus bez nepieciešamības uzturēt interneta savienojumu ar vada palīdzību. Statistikā netiek iekļauti pārnēsājamie datori.

«gemiusRanking» statistika veidota atbilstoši ražotājiem attiecībā uz pārnēsājamajām ierīcēm, ko izmanto personas, kuras no Latvijas pievienojas Latvijas interneta vietnēm. Statistika ir balstīta uz lapu skatījumu skaitu attiecībā uz «gemiusTraffic» pētījumā iekļautajām interneta vietnēm.

Lapas skatījums ir notikums, ko veido interneta lapas parādīšana, ar tajā pareizi izvietotu «gemiusTraffic» pētījuma kodu.

Saistītie raksti
«Tele2»: balss sarunu un mobilā interneta plūsmu disproporcija ar katru gadu palielinās

«Tele2»: balss sarunu un mobilā interneta plūsmu disproporcija ar katru gadu palielinās

Arvien vairāk uzņēmēju piesakās karšu lasītājiem viedtālruņiem

Arvien vairāk uzņēmēju piesakās karšu lasītājiem viedtālruņiem

Latvijā piecos mēnešos ieved par 37,5% mazāk mobilo tālruņu

Latvijā piecos mēnešos ieved par 37,5% mazāk mobilo tālruņuApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Bauska, 110000 EUR
Māja
Māja, Ādaži, 432000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Liepāja, 34000 EUR