Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. E

  Varētu pie reizes kādu "samakatu '' uzmeistarot , un arī pieaugušajiem! Ar lieliem gumijas riteņiem un pietiekami augstu stūri- tie mazie pseidopārpratumi ar mazajiem ritentiņiem ne tuvu nedod to lidojuma un ātruma efektu ,ko atceros no bērnības..

  1
 2. P

  Labprat iegadatos tadu velosipedu ari sev .Esmu kluvusi par 1.grupas invalidi ,pec smagas slimibas un 3 operacijam ,bet velos atgriezties sabiedriska aprite . Macos pamazam staigat ar krukiem ,gruti ,bet staigasu nakotne ,ceru uz vislabako .Nakosvasar man sis velosipeds butu pasa laika .

  3
 3. e

  paldies Dievam, neesmu invalīde, bet ļoti gribu šādu trīsriteni, jo tad jutīšos stabili braucot.

  4
 4. A

  Atceraties - kādreiz "reperis" Ozols bija šitādu trīsriteni sameklējis un plātījās, ka otra tāda Latvijā neesot? Izrādās, Ozols ir invalīdz ar kustību traucējumiem :D

  1
 5. O

  Ražot ir skaļi teikts.
  Precīzāk būtu teikt - montēts.
  Un nevis ražotne, bet montāžas darbnīca.
  Vai tad kāda no detaļām ir izgatavota uzņēmuma telpās?

  1
 6. H

  Jā, visa aizmugurējā ass būvējas no nulles uz vietas darbnīcā - šādus gatavus risinājumus nav iespējams iegādāties.

  4
 7. O

  Tas mani priecē ka pāris bleķi ir uz vietas metināti.
  Bet ka šādu uzkabi nevar citur iegādāties - melot nevajag.
  Pilns ebay un neskaitāmi velomānu interneta veikali ar šiem tiltiem.

  0
 8. 1

  Viss jau ir kruta, tikai ar parasto divriteni nereti ir grūti izmanivrēt starp cilvēkiem,elektrības stabiem u.t.t., kur nu vēl ar trīsriteni....

  1
 9. Z

  Ir gan laba pašizmaksa!
  Par 520 euro var nopirkt labu invalīda četriteņu elektrisko braucamo ar akumulātoriem. Pieliekot velosipēdam klāt vēl vienu riteni un tā cena pieckāršojas. Labs bizness uz valsts līdzfinansējuma atbalsta! Beidziet uz bērnu un invalīdu rēķina taisīt nesamērīgi iedzīvotājiem dārgu biznesu.

  5
 10. H

  Diemžēl valsts līdzfinansējums šādiem tehniskiem palīglīdzekļiem nepastāv, savukārt cenu nosaka izejmateriālu kvalitāte, inženiertehniskie risinājumi un darbs, kas nepieciešams stabila un ergonomiksa trīsriteņa uzbūvēšanai.

  1
 11. A

  TĀDS RIČUKS NODERĒTU DAUDZIEM, NE TIKAI AR KUSTĪBU TRAUCĒJUMIEM.

  8
 12. Z

  Uztaisi pats, ja galva strādā un iznāks piecreiz lētāk.

  1
 13. H

  Jums taisnība - tie noder arī cilvēkiem gados vai pēc operācijām, tādiem, kas nav iemācījušies braukt ar divriteni, vai jaunajām māmiņām, kas jūtas drošāk uz trīs riteņiem vedot savu mazuli.

  3
 14. Kā nākamo viņi varētu uztaisīt ar maināmiem ātrumiem,un gaumīgi piestiprināmu 1 un 2 bērniem sēdeklīti,tādu ko liek uz divriteni. Vot tā būtu štelle,stabils drošs ritens un var mīties droši ar 2 maziem bērniem.

  0
 15. H

  Paldies par ieteikumu, bet šobrīd jau ir pieejami gan modeļi ar 3 ātrumiem, gan arī liekam bērnu sēdeklīšus aizmugurē :)

  2
 16. X

  Tie velosipēdi gan varēja būt mazliet kvalitatīvāki. Nav tik tehniski sarežģīti tomēr nodrošināt abu aizmugurējo riteņu piedziņu, lai nevelk uz vienu pusi. Pārējais ir OK.

  2
 17. 1

  vispār jau ir gan ...
  šis piedzinas veids nekur nevelk un ir gadiem pārbaudīts, gan leģendārajā " Spārītē", gan arī kartingiem.

  0
 18. A

  Un vai nevelk uz vienu pusi? Vien kāršu diferenciāli jau šie nemāk uztaisīt un autortiesības iznāk pa dārgu un kopēt neatāuj.

  0
 19. 1

  bet kapēc lai vilktu ? vienkārši uz vienu pusi pagriezties vieglāk kā uz otru, šis nav bezceļu iekarotājs, ir jau tāda lieta kā nodokļu jauda, un arī rites pretestības dažādas, tā ka šis ir gan vienkāršākais, gan vieglākais prieks minēja veids. + otru riteni var ielikt no elektrovelusipēda, un būs hibrīds :)

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi