Komentāri par: Ģimene izsolē nopērk dzīvokli ar iemītniekiem

Īsumā
 • Tiesu izpildītāju mājas lapā noskata dzīvokli
 • Pircējam neceļas roka izlikt uz ielas ģimeni

iepriekšējais 1 2 3 4 5

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. M

  TĀS IR MUĻĶĪBAS.
  Ja dzīvoklis ir nostiprināts uz pircēja vārda, var lūgt "ievest valdijumā". tiesa ieved, ZTI izpilda.
  Vēl var izmest arā mantas un pateikt ka bāba pati izvācās - un neko nevarēs izdarīt.

  1
 2. z

  Šitāda mau-cība var būt tikai šajā sapuvušajā valstelē.

  3
 3. c

  ja nav jeegas tad nedirst. tada kartiba ir visa pasaulee. un citur likumi ir vel pretimnakoshaka pert tiem kas dzivo svesha ipashuma

  0
 4. D

  domaju-pie visa vainīga izglītības sistēma-līdz 18 gadu vecumam būtu jāiegūst augstākā juridiskā,ekonomiskā un medicīniskā izglītība un tad kaut kā varētu te dzīvot...bet kur to dvēseli likt pie tā visa klāt?Domaju,ka zubroties tā būtu jau pazaudēta....

  1
 5. K

  Tiesu izspildītāji ļoti atri kļūst par ļoti , ļoti turīgiem cilvēkiem . Esmu iepazinusies ar tiesas izspildītāju nekaunīgo darbu . Tiesu izspildītājiabsolūti neko nedara , lai uz izsoles laiku atbrīvotu dzīvokli . Bet tas ir tieši tiesu izspildītāju darbs . Neviens netiek dzīvoklī iekšā , neviens to neparāda . Tikkai plika izsole un talāk cīnies kā vari . Bet to taču jadara tiesu izspildītājai . Ja cilvēks ir izsolijis nekustamo īpašumu , tādat tam jau ir jābūt tukšam .Bet te parāda plānu un viss .Tā ir tiesu izspildītāju cūcība.

  1
 6. Q

  Tai Kaktiņai vajadzētu viņas jauno jandzuku iemest miskastē par tik cūcisku rīcību.

  0
 7. R
  Raimonds ...(Latvija) 2011. g. 6. maijā 21:09

  Es pilniigi piekriitu "axe" rakstiitajam - tiesu izpildiitaaja atrada mulkji, kuram to dziivokli iesmeereet. Vina ir pietiekami gudra sieviete un zinaaja, ko paardod. Un taapat arii zinaaja, ka tikai paardodot vina dabuus savu "kusoku".
  Bet Raivis var gribeet vai negribeet, vinsh to sievieti ar beernu nekaadi nevar izmest no dziivokla - nosoliitaaju ievedot valdiijumaa tiesu izpildiitajs sievieti ar beernu var tikai pieklaajiigi aicinaat to pamest ... un neko vairaak .... taa sieviete arii juridiski tur var dziivot desmit gadus un vairaak ... un nemaksaat ne santiima komunaalos .... jo TAADS ir likums /CPL/.
  Savukaart Raivi, ka krievi saka - zhadnostj pogubila ....

  6
 8. x
  xxx Raimonds ...(Latvija)2011. g. 6. maijā 22:29

  prichom tut zhadnostj?
  Cilvēks normāli gribējā pa lētāku naudu dabūt mājokli, ne jau mēģināja jauno projektu Dzintaros ieķert.

  0
 9. M
  iconMāris Milzis 2011. g. 6. maijā 19:56

  WWW.SLUDINAJUMUSERVISS.LV

  1. bezmaksas sludinājuma dēlis neatkarīgi no ievietoto sludinājumu daudzuma.
  2. katrā sludinājumā iespēja pievienot 5 bezmaksas bildes.

  ienāc un pievieno savu sludinājumu. ;)

  0
 10. a

  tiesu izpilditaji ir ciniska un rijiga masa, kuri naudu (un loooti ne mazu) pelna uz grutibas nonakusu cilveku rekina meklejot visus iespejamos veidus ka apiet likumus

  3
 11. X

  Atsevišķi tiesu izpildītāji atzīst tikai vardarbības metodes...
  Neaicinu uz vardarbību bet man līdzīgā veidā izdevās iegūt iegādāto īpašumu un piedzīt zaudējumus no izpildītāj(!) bez tiesas! Kā tieši? Bandītiski- / ..... / ! )))))
  Nav valstī tiesu varas! Nav! Ir korupcija, lobēšana un ziedojumi. :DDD

  0
 12. M

  Tiesu izpildītāji ir kārtējā mantrausīgā cilvēku daļa, kuru interesēs nav izskaidrot neko - jo ātrāk viņi īpašumus pārdod, jo ātrāk tiek pie saviem procentiem.

  2
 13. a

  Ja tiesu izpildītāja būtu godīgi izstāstījusi par situāciju, tad nemūžam no šī dzīvokļa vaļā netiktu, vajadzēja atrast muļķi.

  5
 14. z

  Tiesu izpildītājs nezin, kādi zemūdens akmeņi var būt šajos dzīvokļos. Tomēr šajā gadījumā secinājums viens: trūkst savstarpējas komunikācijas. Noskatoties sižetu sapratu to tā, dzīvoklī dzīvo nevis īrniece, bet parādniece, kurai šis dzīvoklis ir piederējis un pārdots izsolē. Te neizskatās gadījums ar trešajām personām. Pircējam tiesas sēdē par izsoles akta apstiprināšanu vajadzēja prasīt ievest viņu nekustamā īpašuma valdījumā. Pēc visa spriežot tie 160 lati, kurus it kā tiesu izpildītājs prasa par dzīvokļa apsekošanu arī ir amata atlīdzība par ievešanu valdījumā. ( saskaņā ar MK noteikumiem). Ja gribējās iegādāties izsolē īpašumu par pazeminātu - piespiedu pārdošanas vērtību, tAd arī jārēķinās ar zināmām neērtībām. Tieši šo iemeslu dēl cena arī ir pazemināta. Ja grib brīvu īpašumu, kurā brīvi tiek iekšā, nevajag iet pie zti uz izsoli, bet pie māklera.
  Jurists Juris Marins acīm redzami nesaprot, ko runā, jo te nekāda izlikšana nevar būt, te ir tikai ievešana valdījumā. Nevaru saprast, kāpēc Tautas balss prasa skaidrojumu kaktu juristam, kurš izslēgts no advokatūras par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, nevis Tiesu izpildītāju padomei, kura sniegtu pareizu situācijas skaidrojumu. Diemžēl tiesu izpildītājs dzīvokli no iepriekšējā iedzīvotāja var atbrīvot piespiedu kārtā TIKAi TAD, KAD ĪPAŠUMS IR PĀRDOTS IZSOLĒ, NOSTPRINĀTS AR TIESAS LĒMUMU UZ JAUNĀ IEGUVĒJA VĀRDA UN IR IZSNIEGTS IZPILDU RAKSTS PAR JAUNĀ IEGUVĒJA IEVEŠANU NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA VALDĪJUMĀ. Tāpēc daļa komentētāji varētu pārslēgties un pakomentēt kaut ko citu, nevis izrādīt savu juridisko zināšanu trūkumu. Tiesī tad pts attiecas uz Poišu un Grigali. Jāsaka gan, ka ja Kaktiņa mazāk vīzdegunīgi būtu atbildējusi un izskaidrojusi situāciju, nekādas sensācijas nebūtu. Jo sensācijas tiešām nav. Tiesu izpildītāji dažreiz zin situāciju, dažreiz nezin. Tas, ka Raivim ir žēl sievieti, jau nu nav tiesu izpildītājas problēma vai slinkums kā nosauca Poiša,

  4
 15. K

  šai sievietei ar bērnu tā ir dzīvojamā telpa, līdz ar to darbojas noteikumi par dzīvojamo telpu.

  8
 16. I

  Vēlreiz pārdomāju situāciju,arvien neticamāka liekas šī situācija.
  Nu labi,vīram nav prāta,bet vai arī sievai nemaz nav prāta.Situācija būtu saprotama,ja abi būtu nelaimīgi cilvēkbērni no bērnunama,jo tie patiešām dzīvei nav sagatavoti un ir naivi vientieši.
  =
  Par tiesu izpildītāju godaprātu nekad ''neesmu šaubījies'',pietiek redzēt viņu bijušās šefienes ''feisu''.

  2
 17. š

  tajos atņemtajos dzīvokļos ir slikta enerģētika.

  7
 18. p
  plaacenis šarlatāns2011. g. 6. maijā 17:21

  enerģētika ir tikai galvā...

  6
 19. lameriitis šarlatāns2011. g. 6. maijā 19:38

  :D labriit...

  0
 20. N
  Nešaubīgais 2011. g. 6. maijā 14:59

  Pirms izsoles, ja tā ir piespiedu pārdošana kā ir parasti neviens pircējs dzīvoklī netiek un neko neredz. Pēc izsoles var sākties visvisādi brīnumi - īrnieki un līgumi un Latvijas likumdošana to muļķošanos visu atļauj. Ar steigu ir jāmaina likums, jo citādi cieš visi.

  3
 21. T

  Kārtējā TI laža. Protams ,arī pircējs lohs, ka nepārbaudīja situāciju pats, taču TI bija jābrīdina izsoles dalībniekus par šādu apgrūtinājumu - īrnieku veidā. Jā, var izlikt, taču tikai ar tiesas spriedumu. Būtu jāceļ prasība pret TI.

  4
 22. !

  tas nav nekāds īrnieks un bijušais dzīvokļa īpašnieks nav nekāds apgrūtinājums. Tam ir paredzēta ievešana valdījumā, kad no bijušā īpašnieka valdījuma dzīvoklis tiek nodots jaunā īpašnieka valdījumā.Standarta situācija. Liela brēka par neko.

  1
 23. e

  kādus pārs mēnešus atpakaļ arī piedalījos izsolē, ziniet man prātā neienāca nepainteresēties par to, kas notiek ar šī dzīvokļa saimniekiem, kas ir ar dzīvokļa pieraksta personām, kādi apgrūtinājumi, kādi parādi utt.!!!!!!!!!!!! Ir jābūt pilnīgam AUNAM, lai šādā situācijā NEPAINTERESĒTOS!! un tur nav vainīga tiesu izpildītāja, viņa savu darbu ir izdarījusi, tur vainīga cilvēka paša nesaprašana, ka skrien notikumiem pa priekšu!

  7
 24. b

  interesanti vai ta var taa mierigi njemt un izmest uz ielas nenodrosinot kaadu citu mitekli?

  5
 25. N
  Nešaubīgais blaa2011. g. 6. maijā 15:03

  tad pēc tavām domām dzīvokļa īpašniekam ir jānodrošina svešam cilvēkam dzīvesvieta kaut kur citur par saviem līdzekļiem, ja īrnieks negrib iet ārā? Tātad, tu man izīrē savu dzīvokli, es tev maksāju 1 mēnesi un pēc tam dzīvoju par velti. Un ārā neeju. Un ja tu mani gribi izmest ārā, tad saku, ka tev man ir jānodrošina dzīvoklis citā vietā par Tavu naudu. Tas labs darījums.

  3
 26. t
  to nešaubīgais blaa2011. g. 6. maijā 22:34

  Jā jo man ir līks deguns un ļoti patīk nauda, Tava nauda.

  1
 27. I

  Kā Raivis var būt tik.......(n-tie neglaimojošie epiteti)..................
  Iegādājas(piedalās izsolē) dzīvokli,bet pirms tam ne reizi nenovērtē un neapskata pērkamo preci....
  Dzīvoklis taču nav lēta pildspalva vai lēts kurpju pāris internetā.
  =
  Vienmētr esmu apbrīnojus šādus raivjus-ar savu stulbumu pēcāk lielās visās iespējamās televīzijās,avīzēs un netā.
  =
  Mani grūti pārsteigt,bet par šādu faktu esmu šokēts....kaut gan ierunājās mans aizdomīgums-vai tik Raivis kaut ko nemahļo un slēpj īsto patiesību...

  3
 28. n
  nerēcos Ierēcos2011. g. 6. maijā 14:26

  nu liela brēka, būtu par ko rēkt,!! , kas tad ir tie 8 tūkstoši mūsu laikos!?..., tā pasēdēt, pāris dienas pa krogiem pažūpot un viss.......!!

  0
 29. T
  Tiešām Ierēcos2011. g. 6. maijā 14:43

  Es arī brīnos! Cilvēks ir pietiekami gudrs, lai nopelnītu naudu dzīvokļa iegādei, bet pērkot to, pat neuzmet dzīvoklim aci!! Kaut kāds absurds! Tad jau nepirka dzīvošanai! Kaut kāds āķis tur ir, kas netiek minēts, jo tā situācija ir pārāk neticama.

  4
 30. x

  Tiesu izpildītāji rīkojas ļoti nekaunīgi, tas nav nekas jauns. Tāpat kā parādu piedzinēji izmanto cilvēku nezināšanu un bezpalīdzību. Vajag droši vērsties pret viņu pašu nelikumībām un ierosināt lietas. Lai tad paši vajājas pa tiesām un maksā citiem nodarītos zaudējumus.

  10
 31. µ

  tu gan esi naivs! tā tiesu izpildītāja ar saviem sakariem to ģimeni pabāzīs zem ūdens 2 sekundēs!

  0
 32. R
  Raivi, deklarējies Inetas Kaktiņas īpašumā 2011. g. 6. maijā 14:04

  lai viņa jūt svešu roku sev uz skausta.

  10

iepriekšējais 1 2 3 4 5

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi