Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
  1. Lai tu saņemtu lielāku algu tev ir jāstrādā vairāk/kvalitatīvāk vai jāienes lielāka peļņa uzņēmumam vai kaut kas radikāli jāuzlabo ar finansiālu pozitīvu efektu. Savādāk darba devējām ir viens jautājums: kapēc man maksāt tev vairāk par to pašu darbu ko tu dari līdz šim? bet runāt vaig, daudzi uzņēmumi vērtē lojalitāti un potenciāli ir gatavi noturēt lojālus darbiniekus, kuri jau ir iestrādājušies. Darba attiecības ir divpusējs pasākums un ja vien ir darba līgumi un domājoša vadība - šis temats neraisīs nekādas antipātijas un neviens netiks atlaists dēļ tā, ka ir prasījis lielāku algu. No personiskās pieredzes - divas reizes esmu prasījis, abas dabūjis, ne tik daudz cik prasīju, bet tomēr :)

    4

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi