Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. i

  ne jau dzimums nosaka atbilstību kādam amatam, katrs cilvēks ir ar savu raksturu un īpašībām. galvenais ir pareizi izvēlēties darbinieku konkrētai darba vietai.

  0
 2. R

  Lielākā daļa man zināmo vīriešu un sieviešu par priekšnieku labāk vēlētos vīrieti, jo sievietes ir emocionālākas, bieži darba pin visādās intrigas ir atriebīgas. Ne velti dažas darbavietas kur ir tikai sieviešu kolektīvs tiek sauktas par čūsku midzeņiem.

  1
 3. i

  pieredze rāda, ka tieši veči bieži vien ir tie, kuri bļauj,intrigo, morāli pazemo un vispār ir bez bremzēm. Sievietes -bosi tieši pretēji,ir savaldīgākas un neatļaujās bļaustīties. Lai sievieti vispār izvirzītu par priekšnieci, viņai jābūt galvas tiesu gudrākai, erudītākai un tas ir jāpierāda ilgākā laikā.
  Nezinu gan, kas notiek darba vietās, kur vispār strādā tikai sievietes, tā ir cita opera.

  0
 4. a

  Ida, pilnīgi piekrītu, ka kolektīvā ar 100% daiļā dzimuma pārstāvēm ir gan kopīguma gan vienotu problēmu un to risinājumu pat sadzīves jautājumos, sieviete veiksmīgi tiek galā. Turpretim uzņēmumos ar jauktu vai vīriešu pārsvaru, tas nestrādā. Sieviete ilgi piemin, viņasprāt, ļaunumu, instinktīvi grib parādīt savu virsvadību, ļoti greizsirdīga uz iespējamo konkurenci vai pat konkurenti. Arī darba organizēšanā ļoti reti pieļauj citus viedokļus. Pašam ir pieredze, kad kategoriski netiek pieņemtas idejas, kas vēlāk tomēr izrādījās pareizās. Bet tas man prasīja gan lieku laika tēriņu, gan komplimentu jūru{ ne visai pamatotu}. Un nebija jau man pat finansiālas izdevības, vienkārši paskatījos no praktiskākās puses, kas bieži vien sievietēm nav galvenais. Jums taču galvenais ir labi izskatīties un lai kolēģi, kaimiņi, partneri mazāk tenko, vai tad nē?

  0
 5. P
  Priekšsēdētājs 2017. g. 15. janvārī 09:43

  Tie cilvēki, kuri tā domā ir negudri un neko daudz nezina.
  Dzimumam ir ļoti liela nozīme priekšnieka amatā.Un vēl ne katram tas ir pa spēkam.
  Piemēri tam nav tālu jāmeklē.
  Mēs jau pēc būtības esam ļoti atšķirīgi, tas nozīmē, ka katram ir jānodarbojas ar savām lietām.

  0
 6. h
  ha Priekšsēdētājs2017. g. 15. janvārī 11:34

  Ne katram gan, tikai tas nav atkarīgs no dzimuma. Un vajag piemērus, ja jau uz tiem atsaucieties :) Bet nu lielākai daļai no džekiem jau tā loģika ir hmhm zem josts līmenī ...

  0
 7. iconViesturs Rozenbergs 2017. g. 15. janvārī 07:30

  Brīnišķīgs praktisks piemērs studentiem priekšmetā "Pētnieciskā darba pamati", jo īpaši sociālo zinību topošajiem speciālistiem. Apzināti vai neapzināti šeit ir iegūti dati (atbildes uz jautājumu par darbavietas izvēli) un to interpretācija (ir vai nav atšķirība priekšnieks vīrietis vai sieviete).
  Piemēram, ja man būtu jāatbild uz šajā pētījumā uzdoto jautājumu, es teiktu, ka darbavietas izvēlē man noteikti nebūtu kritērijs priekšnieka dzimums, bet neviens man nav uzdevis jautājumu, kur es varu paust savu viedokli, ka strādāt vīrieša vai sievietes tiešā vadībā ir ļoti liela atšķirība. Noteikti nozīme ir arī darbības sfērai.

  1
 8. L

  Diemžēl aizvien vairāk kļūst cilvēku ar izkalotām smadzenēm.

  2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi