Pieredzējuši darbinieki apsver darba maiņas iespējas, sasniedzot «griestus» esošajā uzņēmumā

Ilustratīvs foto
 

Viens no iemesliem, kāpēc darba maiņu apsver pieredzējuši uzņēmuma darbinieki, ir «griestu» sasniegšana esošajā uzņēmumā, «Executive forumā» sacīja «CVO Recruitment» pārstāve Liene Kubliņa.

Kā sacīja Kubliņa, viens no riskiem, kāpēc uzņēmumu varētu pamest tā ilggadējie un pieredzējušie darbinieki, ir «griestu sajūta», vienalga, vai runa ir par atalgojumu, karjeras izaugsmi vai produktiem, kas tiek radīti.

Tāpat vēlmi meklēt jaunus izaicinājumus var radīt iespēju trūkums tālākā izglītībā, kas īpaši skar šauras specializācijas darbiniekus.

Reklāma

«Arvien aktuālākas kļūst «galvu medības» - saņemam pieprasījumus no ASV, Lielbritānijas, Skandināvijas pēc mūsu speciālistiem. Tas, protams, ir kompliments mūsu speciālistiem, kuri kļūst arvien interesantāki un zināmāki ārzemēs,» pauda Kubliņa.

Kā ziņots, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā šonedēļ norisinājās «Executive forums», kurā tikās starptautiska ekspertu komanda, lai diskutētu par pieaugošo informācijas tehnoloģiju lomu vadības procesos.Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 750 EUR
Māja
Māja, Babītes pag., 187299 EUR
Māja
Māja, Jaunmārupe, 90000 EUR