Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. ui palasīju darbu sludinājumus.. gandrīz visur prasa 3 valodu zināšanas, jābūt, kā inženierim ar vismaz 3 gadu pieredzi .. un nesaprotu kādēļ sludinājumos joprojām nav uzrādīta summa ko saņems, kāda jēga būtu lieki tērēt kādam laiku un uzzināt cik maksā, jo e-pastu vai uzzvanīt pa manam liekas tā dīvaini. Būtu labāk uz konkrētām darbībām uztaisījuši nelielas apmācības, jo reālais darbs bieži vien ir tik vienkāršs, ka tas inženieris beigās nesapratīs nafigam 4 gadus no dzīves tērējis.

  4
 2. s

  DEPUTĀTS.

  1
 3. U
  Ursus Forwarding 2016. g. 1. jūlijā 18:13

  Tad jau tagad jānoskaidro, kura ir pieprasītākā augstskola

  0
 4. E
  Es zinu labāk!!! 2016. g. 1. jūlijā 18:02

  Varbūt pieprasītākā, bet pēkši algas nepaceļas esošajiem programmētājiem, tādēļ, ka viņi ir "pieprasīti" un arī jaunie nevēlas palikt Latvijā, bet gan tiecas uz ārzemēm, jo programmēšanas valodas ir uz pasaules vienādas un tikt ārzemēs strādāt tādā sfērā nav sarežītāk kā citās nozarēs. Un tieši IT izvēlas cilvēkus, kas var paveikt darbu, nevis kur mācījies un cik ilgi, bet ja cilvēks cenšas, jau no mazotnes mācas, tad arī tiek iekšā lielajos biznesos bez jautājumiem, vai vispār gājis augstskolā.

  2
 5. icontaskuvaras Es zinu labāk!!!2016. g. 1. jūlijā 18:34

  tev tur visa valdība ar augstāko izglitību: kurš traktorists, kurš vetārsts, ar vienvārdsakot pisnesa elite... tā ka ej ka tu taisni ar savu ii tee ;)))

  2
 6. Ieteikumi un pieprasījums nav gluži viens un tas pats!

  14
 7. P

  Pēc darba devēju datiem SS. lv 1. Pārdevējs 2. Strādnieks vienkāršais, 3.Kasieris utt, programētāji dziļi apakšā. |par samaksu neiet runa| , bet par Pieprasītāko profesiju.

  14
 8. G
  Garāmgājējs Pifs2016. g. 1. jūlijā 15:19

  Normālas vakances parasti skatās CV-Online.

  1
 9. Nopietni darba devēji nepublicējas ss.lv.

  15
 10. u

  Šobrīd VUGD ir ap 200 vakancēm, drīz iespējams nāks kādas 100 vai 200 klāt. Ņemot vērā rakstā minēto "132" tas ir smieklīgi.

  11
 11. p
  programmētājs ugunsdzēsējs2016. g. 1. jūlijā 15:37

  Var redzēt, kādi pie jums tur strādā. :D
  Rakstā ir minēti ieteikumi no 132 firmām, nevis vakanču vietu skaits. Labi, ka dzēšot uguni nav lasīt jāmāk.

  3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi