Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconGints Bērziņš 2017. g. 12. oktobrī 15:34

  Kad pienāks kārta pārtikas un degvielas tirgotājiem?!

  9
 2. Nākošie būs OCTA tirgotāji?
  Kā tad būs - Konkurences padome?

  15
 3. Sviests tā KP, kāda viņiem daļa gar to kā un par kādām naudām privāti uzņēmumi tirgo savas preces un pakalpojumus ? Nu nav tie Knauf un Norgips vienīgie ražotāji tirgū, visiem ir iespējas pirkt lētākus alternatīvus ja gribās. Un ja te kāds domā ka šādi tiks sodīti attiecīgie tirgotāji, jūs rūgti maldāties. Tas pats patērētājs būs tas kurš samaksās šo sodu, maksājot lielāku cenu par pārējām precēm šajos veikalos, jo uzņēmumiem kaut kā būs jāsedz šie zaudējumi...

  4
 4. Kļūdies, pārējie ražotāji vienkārši tiek izspiesti no tirgus. Vai esi redzējis citu ražotāju izstrādājumus?
  To vienkārši nav. Piedevām paceļot mazumtidzniecības cenas, automātiski visiem valsts un pašvaldību iepirkumiem arī cena ir augšā, un tur jau parasti apjomi ir lieli.
  Šādā veidā arī mazie tirgotāji tiek izspiesti no tirgus, jo viņi spiesti pirkt preci par lielāku vairumtirgotāju cenu, kas mākslīgi paaugstināta, attiecīgi mazajiem tirgotājiem ir grūtāk pieaudzēt apgrozijumu, un arī izdzīvot..
  Tātad realitātē visi Latvijas nodokļu maksātāji cieš no šīs vienošanās

  Ja netiek kontrolēta šāda karteļu veidošānās, tad faktiski visas preces pamazām kļūst dārgākas..
  Paskaties kaut vai uz sviesta cenu - skaidrs ka cenas ir sarunātas, bet to grūti pierādīt..
  šajā gadijumā izdevās pierādīt- un vismaz pierādītajām lietām, lai uzliek maksimālo sodu - tas vismaz liks kautnedaudz pārējiem pierauties ( vismaz baidīsies un apdomās vai tam ir jēga)..

  8
 5. Kukaini, runa ir par ekonomikas pamatzinashanam...

  0
 6. Knauf izspruka balti un pūkaini.

  3
 7. Piedāvāju sodīt Knauf un pēc tam vispāt to slēgt. Kas bus ar tirgotājiem man pie kājas.

  5

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi