Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Žēl! Cilvēks, kas nogremdēja Latviju, un kā politikas dēļ daudzi latvieši emigrēja, prot pareizi visus aptīt ap pirkstu. Ja Latvija būtu Krievijas sastāvā, Dombrovskis, kā sava laikā Pugo, sēdētu Kremlī. Aparatčiks paliek aparatčiks, vai Brisele, vai Maskava!

  3
 2. Tātad, Būs tāda Eiropas Savienības finanšu ministrija, kam būs lielāka vara pār dalīvalstu budžetiem nekā dalībvalstu parlamentiem...
  Tas būs politisks amats? Vai "tikai ciparu bīdītājs"?

  Jautājums ir- kā tiks ievēlēts/iecelts šis finanšu karalis? Kas viņu apstiprinās? Eiropas Parlaments, vai tomēr satiksies zoodārzā vai "Rīdzenē" Junkers, Makrons un Merkele un nolems?

  4
 3. Lai veicas Dombim, bet kāds Latvijai no tā labums ?

  0
 4. Ne jau no visa pasaulē Latvijai ir tiešs labums. Bet netieši - ja būs kārtība ES finansēs, šis bloks kopumā būs izturīgāks pret nākamām ekon.krīzēm, nu un Latvijai tas nāks par labu tādā veidā.

  0
 5. Nu un?!... No tā Dombrovska un viņa amatiem Latvijai nav nekāda labuma, līdz śim tikai vieni mēsli!...

  12
 6. Eiropas komisijas kangars.
  Spoža karjera.

  16
 7. M ē s l i vienmēr peld pa virsu.

  16

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi