Latvija saņēmusi bronzas godalgu par paviljona dizainu izstādē «Astana EXPO 2017»

 

Latvija par paviljona dizainu izstādes «Astana EXPO 2017» mazo paviljonu konkurencē saņēmusi Starptautiskā izstāžu biroja «The Bureau International des Expositions (BIE)» bronzas godalgu, pastāstīja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK).

LTRK uzsvēra, ka šī ir pirmā reize «EXPO» dalības vēsturē, kad Latvijas paviljons saņēmis augsta līmeņa atzinību un novērtējumu.

Nominācijas attiecīgajai balvai tika piešķirtas vairākās kategorijās, tostarp paviljoniem ar platību līdz 400 kvadrātmetriem, 400-700 kvadrātmetri un virs 700 kvadrātmetriem, atsevišķi vērtējot paviljonu dizainu un tēmas interpretāciju. Latvija bronzas godalgu ieguva kategorijā paviljoniem līdz 400 kvadrātmetriem.

Reklāma

«Neskatoties uz to, ka Latvija ir viena no retajām valstīm, kas vēl nav BIE biedre, šis ir augstākais sasniegums Latvijas «EXPO» dalības vēsturē, tostarp iegūtā balva pēdējās izstādes dienās vēl vairāk palielināja citu valstu interesi par mums. Šā gada sniegums un panākumi apliecina, ka protam sarīkot valsts pārstāvniecību augstā līmenī - Latvijas vārds izskan pozitīvi vienā no lielākajiem šā gada starptautiskajiem forumiem,» sacīja Latvijas paviljona izstādē «Astana EXPO 2017» direktors Ansis Egle.

LTRK arī informēja, ka Latvijas paviljonu izstādē apmeklējuši gandrīz trīsreiz vairāk cilvēku, nekā bija plānots, apmeklētāju skaitam pārsniedzot 260 000. Tāpat uz Kazahstānu devušies vairāk nekā 30 uzņēmumu pārstāvji, organizētas vairāk nekā 50 dažādas tikšanās, kā arī semināri, konferences un slēgti sadarbības memorandi.

Jau vēstīts, ka no 10.jūnija līdz 10.septembrim Astanā, Kazahstānā norisinājās izstāde «Astana Expo 2017». Izstādes plānotais apmeklētāju skaits ir 2-5 miljoni cilvēku, un tās tēma bija «Nākotnes enerģija».

Šogad Latvijas dalību izstādē «Astana EXPO 2017» Kazahstānā organizēja LTRK un valsts paviljons tika veidots pēc vadmotīva «Tikšanās vieta Latvija - Enerģija ir mūsu dabā» (Meeting Point Latvia - Energy is in our nature), uzsvaru liekot uz inovācijām, nākotnes enerģijas attīstības virzieniem un perspektīvām, kā vienu no vadošajām jomām uzsverot transporta un loģistikas nozaru globālu izaugsmi sadarbībā ar «Latvijas Dzelzceļa» koncerna uzņēmumiem.

Saistītie raksti
«Astana EXPO 2017» Latvijas paviljonā lielu interesi raisījis ūdeņraža lokomotīves prototips

«Astana EXPO 2017» Latvijas paviljonā lielu interesi raisījis ūdeņraža lokomotīves prototips

Ar starptautisku konferenci atklāj Tranzīta un loģistikas nedēļu Astana EXPO 2017

Ar starptautisku konferenci atklāj Tranzīta un loģistikas nedēļu Astana EXPO 2017

«EXPO Astana 2017» Latvijas paviljonā diskutēs par «zaļās ekonomikas» attīstību transporta sektorā

«EXPO Astana 2017» Latvijas paviljonā diskutēs par «zaļās ekonomikas» attīstību transporta sektorā


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Rīga, 230000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Mārupe, 79000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 34000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft