Taksometri Rīgas lidostā rada ceļu satiksmes traucējumus

Ilustratīvs attēls
 

Taksometri starptautiskajā lidosta «Rīga» rada nopietnus ceļu satiksmes traucējumus, pauda lidostas pārstāve Laura Karnīte.

Viņa norādīja, ka traucējumus rada lielais taksometru skaits, kas vienlaikus mēģina izmantot bijušo tā saukto taksometru līniju, kurā atbilstoši tiesas sprieduma tagad ir brīva piekļuve ikvienam transportlīdzeklim.

«Tas apdraud gan citus satiksmes dalībniekus, gan lidostas pasažierus un viesus,» sacīja Karnīte.

Reklāma

Kā ziņots, pildot Administratīvās tiesas lēmumu, no vakardienas, 6.septembra, taksometru līnija starptautiskajā lidostā «Rīga» iekļauta īstermiņa autostāvvietā P1.

Lidosta gan kritizējusi tiesas pozīciju, uzsverot, ka attiecīgais lēmums saistībā ar ierobežoto piekļuvi taksometru stāvēšanas joslai lidostas teritorijā ir pretrunā ar starptautiskajiem un nacionālajiem normatīvajiem aktiem par civilās aviācijas drošību un tas ne tikai būtiski ietekmēs lidostas darbu, bet arī apdraud Latvijas kā Starptautiskās Civilās aviācijas organizācijas (ICAO) līgumslēdzējvalsts saistību izpildi.

Starptautiskā lidosta «Rīga» ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs. No lidostas «Rīga» ziemas sezonā iespējams doties uz vairāk nekā 60, bet vasaras sezonā - uz gandrīz 90 galamērķiem, ko nodrošina 20 aviosabiedrības. 2016.gadā lidosta «Rīga» apkalpoja vairāk nekā 5,4 miljonus pasažieru - gandrīz 45% no kopējā Baltijas valstu pasažieru skaita.

Saistītie raksti
Taksometru nozare pārmet Smiltēnam nomelnošanas kampaņas īstenošanu

Taksometru nozare pārmet Smiltēnam nomelnošanas kampaņas īstenošanu

Taksometru arodbiedrība pārmet «Taxify» nelikumīgu darbību

Taksometru arodbiedrība pārmet «Taxify» nelikumīgu darbību

«Rīgas taksometru parks» pērn cieta 242 861 eiro zaudējumus

«Rīgas taksometru parks» pērn cieta 242 861 eiro zaudējumusApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Bauska, 110000 EUR
Māja
Māja, Ķekavas pag., 209000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Mārupe, 79000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft