Dzīvokļu piedāvājums Rīgā kopumā augustā samazinājās par 2%

 

Šā gada augustā dzīvokļu piedāvājums Rīgā kopumā, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, nedaudz samazinājās - par 2%. Turpretī piedāvājumu skaits «Arco Real Estate» analizētajos lielākajos Rīgas mikrorajonos augustā palielinājās par 1,2%, teikts «Arco Real Estate» jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.

Salīdzinot ar 2016.gada augustu, dzīvokļu piedāvājums joprojām bija ievērojami zemāks - kopējais dzīvokļu piedāvājumu skaits bija mazāks par 29%, bet lielāko mikrorajonu dzīvokļu piedāvājums bija mazāks par 20%.

Apkopojot dzīvokļu piedāvājumu skaitu Rīgas mikrorajonos, «Arco Real Estate» secina, ka vislielākais piedāvājumu skaits augustā bija Purvciemā, Ķengaragā, Āgenskalnā un Imantā. Savukārt vismazākais dzīvokļu piedāvājumu skaits bija Bolderājā.

Reklāma

Pagājušajā mēnesī lielākajā daļā no Rīgas mikrorajoniem dzīvokļu piedāvājumu skaits palielinājās, teikts pārskatā. Dzīvokļu piedāvājums augustā visbūtiskāk palielinājās Bolderājā (par 22%), turpretī Iļģuciems bija tas mikrorajons, kurā piedāvājums visbūtiskāk saruka (par 13,4%).

Analizējot piedāvājuma skaitu proporcionāli mikrorajona lielumam, proti, pēc iedzīvotāju skaita, lielākais piedāvājumu skaits augustā joprojām konstatēts Āgenskalnā, kamēr Teikā tas bija proporcionāli vismazākais.Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Ādaži, 432000 EUR
Māja
Māja, Mārupe, 180000 EUR
Māja
Māja, Tīraine, 279000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft