Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. BEIDZOT! Åtro kreditu kantori ir jaaizliedz un tās bodītes jāslēdz ciet! Zīmīgi, ka tie opere galvenokārt post-soviet valstīs. Tehniski tie kropļo Latvijas ekonomiku, un nav īstas stapības starp tiem procentu ziņā un mafijas "loan sharking" operācijām ASV vai Itālijā

  0
 2. Kas par muļķībām? Ātrie kredīti ir ļoti daudzās pasaules valstīs. Paskaidrojiet, kā tie spēj kropļot valsts ekonomiku, ar ko tie ir sliktāki par auto līzingiem, hipotekārajiem kredītiem un banku izsniegtajiem patēriņa kredītiem? Aizņemšanās jebkurā gadījumā ir slikta nodarbe, bet tomēr, nevajadzētu tik selektīvi kritizēt tikai ātro kredītu kompānijas, bankas ne ar ko nav labākas, tāpat pelna uz cilvēku nespējas norēķināties un iekasē jūtamas komisijas.

  0
 3. Bankas ir paputinajusas arii daudzus iedzivotajus un neapdomigi izsniegusas loti daudz, bet tas tā. Es personigi to redzu cita gaisma - konkurences cina, banku lobesana. Nesaku, ka atrie krediti ir super, bet saku, ka ir jaatista nebanku kreditesana, ipasi skatoties/pieskatot uz mikrokreditiem.

  1
 4. iconJānis Bērziņš 2017. g. 5. septembrī 11:36

  Paklausīsimies komentus, cik slikta tā NA. Vispirms bērnu pabalstus celt, tas ir briesmīgi, nekas, ka Igaunijā pacēla vēl vairāk, un tas strādā, bet te taču ir Latvija, un tad vēl aizskart ierindas latviešu komentētāja labāko draugu, ātro kredītu devēju. Nost!

  1

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi