Premjers: «ss.lv» piekritis sniegt nepieciešamo informāciju VID

Ministru prezidents Māris Kučinskis
 

 

Sludinājumu portāls «ss.lv» piekritis sniegt nepieciešamo informāciju Valsts ieņēmumu dienestam (VID), LNT raidījumā «900 sekundes» teica Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Strīda risinātāji «PwC Legal» gan norāda, ka mediācijas sarunas turpinās.

(Pievienots «PwC Legal» komentārs 4.rindkopā.)

Viņš norādīja, ka, pēc pēdējās informācijas, veiksmīgi noslēdzies sarunu process un panākta vienošanās, ka VID no «ss.lv» saņems nepieciešamo informāciju un nav gaidāma «bēgšana» no Latvijas.

Reklāma

Premjers mudināja uz savstarpēju sapratni, kopīgai tīrākas Latvijas veidošanai. «Tikai kopīgi varam izmainīt sistēmu, kas saka, ka maksāt nodokļus neskaitās labi,» teica Kučinskis.

VID un «ss.lv» mediācijas procesa vadītājs un «PricewaterhouseCoopers Legal» («PwC Legal») vadošais partneris Jānis Lagzdiņš aģentūrai LETA sacīja, ka mediācijas process turpinās. «Ir notikušas konstruktīvas sarunas, kas ved pie tuvināšanās, taču pašu procesu atturēsimies komentēt, iekams tas pilnībā nebūs noslēdzies,» viņš norādīja.

Kā ziņots, pēc VID pieprasījuma «ss.lv» domēna vārds augusta sākumā tika atslēgts. VID nolēma apturēt portāla «ss.lv» darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem. VID apturējis arī ar «ss.lv» īpašniekiem saistītā uzņēmuma «Internet» saimniecisko darbību. «Internet» 1.augustā pieņemto VID lēmumu par «Internet» saimnieciskās darbības apturēšanu ir pārsūdzējusi VID ģenerāldirektorei Ilzei Cīrulei.

SIA «Internet» pārstāvji nolēma strīdā ar VID meklēt konstruktīvu risinājumu ar mediācijas partnera palīdzību. Par mediācijas partneri piekrita būt auditorkompānija «PricewaterhouseCoopers» (PwC) kopā ar zvērinātu advokātu biroju «PricewaterhouseCoopers Legal» («PwC Legal»).

Saistītie raksti
Ar «ss.lv» līdzīpašnieku Līni saistītiem uzņēmumiem piemēroti nodrošinājumi

Ar «ss.lv» līdzīpašnieku Līni saistītiem uzņēmumiem piemēroti nodrošinājumi

Līnis: Ar «ss.lv» saistītiem uzņēmumiem nodrošinājumi piemēroti VVC uzliktās 70 eiro soda naudas dēļ

Līnis: Ar «ss.lv» saistītiem uzņēmumiem nodrošinājumi piemēroti VVC uzliktās 70 eiro soda naudas dēļ

Normatīvie akti neparedz iespēju VID noslēgt vienošanos par mediāciju ar «ss.lv»

Normatīvie akti neparedz iespēju VID noslēgt vienošanos par mediāciju ar «ss.lv»Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 79850 EUR
Māja
Māja, Tīraine, 279000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 84900 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft