Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Uztraukums ir tiem, kas nodarbojās portālā ss.lv ar automašīnu vairumtirdzniecību, jo bija iespēja arī maldinat auto pircējus par automāšinu tehnisko stavokli pievilinot pircējus un nodrboties ar nereģistrētu uzņēmējdarbību.Daudzi jau ar to vien nodarbojas kā apiet likumus ar līkumu. Godīgums sakas ar sīkumiem

  0
 2. sludinājumu naudu..
  būtu labāk uzrakstījuši kas notiks ar tiem, kam bija nauda btc-e.com :D
  Latvija daļēji atrodas krievijas informatīvajā telpā, gan jau kāds pamanījās tajā krievu bitkoinu biržā darboties.

  0
 3. K

  Ja par vienkāršu jautājumku "biznesa"cilvēki no ss :) solīja sievietei sprandu apgriezt :) tad par kādu principu Tu te murgo ?

  2
 4. "pupu mizas" tie 5 €, jo ne biznesa cilvēkam princips ir dārgāks par naudu.
  (tas tā kā vairāk atbildei Kristapam)

  0
 5. K

  nē nnu kas tās par muļķībām. Latvijā/ Eiropā -kur ētikas un morāles principi ir augsti- parasti bankrotējuši uzņēmumi, kuru vietā dibināts cits/juridiski pat nesaistīts - ņem un atmaksā bankrotējušā uzņēmuma parādus. Tā notiek vienmēr un arī šis nebūs izņēmums...jā, tā kā esiet droši par saviem iemaksātajiem jevro centiem..

  3
 6. K

  fuuu paldies dievam ka Latvijā TĀ parasti notiek- kad bankrotējs uzņēmums ,kura vietā ir dibināti 5 citi tagad ņem un atmaksā bakroteējušā uzņēmuma parādus...
  vēl pieplusojot SS.lv labvēlīgo komunikāciju ar saviem klientiem( noteikti būs jāraksta iesniegums par naudas atmasku) -viņi būs ļoti priecīgi un mācījušies no kļūdām , un laipni atdos Tavus nabagus 5 eur :)

  1

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi