Asociācija: Jūlijā sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos augusi par 1%

 

Šā gada jūlijā, salīdzinot ar jūniju, sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos auga par 1%, liecina jaunākais Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) tirgus cenu indikators.

Sekundārajā tirgū piedāvātajiem dzīvokļiem Rīgas centrā cena mēneša laikā augusi par 1%, bet Rīgas rajonā tā samazinājās par 1%.

Dzīvokļiem jaunajos projektos Rīgas centrā jūlijā cena palielinājusies par 0,3%, turpretī mikrorajonos tā palielinājusies par 3%. Rīgas rajonā cena jauno projektu dzīvokļiem samazinājusies par 0,1%, bet Jūrmalā cena palielinājās par 4%.

Reklāma

2017.gada jūlija cenu indikators tika izveidots, pamatojoties uz monitoringa rezultātiem par reāli notikušajiem darījumiem, ko nodrošināja nekustamo īpašumu kompānijas «Ober Haus», «Latio» un «Balsts». Analizējot analītikas nodaļu sniegto informāciju, tiek noteikts vidējais statistiskais rādītājs katrā segmentā.

Saskaņā ar uzņēmumu sniegto informāciju jūlijā vidējā piedāvājuma cena dzīvokļiem jaunajos projektos Rīgas centrā bija 2816 eiro par kvadrātmetru, Rīgas mikrorajonos - 1364 eiro par kvadrātmetru, Rīgas rajonā - 871 eiro par kvadrātmetru, Jūrmalā - 2800 eiro par kvadrātmetru.

Vidējā piedāvājuma cena dzīvokļiem sekundārajā tirgū Rīgas centrā bija 1466 eiro par kvadrātmetru, Rīgas mikrorajonos - 753 eiro par kvadrātmetru, Rīgas rajonā - 515 eiro par kvadrātmetru.

Vidējā piedāvājuma cena privātmājām Rīgas mikrorajonos jūlijā bija 1147 eiro par kvadrātmetru (pieaugums par 3%), Rīgas rajonā - 890 eiro par kvadrātmetru (pieaugums par 1,5%), Jūrmalā - 1405 eiro par kvadrātmetru (pieaugums 0,4%).

Saistītie raksti
«Latio»: Daugavpilī darījumi ar dzīvokļiem pamatā notiek cenu diapazonā no € 6000 līdz 15 000

«Latio»: Daugavpilī darījumi ar dzīvokļiem pamatā notiek cenu diapazonā no € 6000 līdz 15 000

«DNB banka»: Latvijā lielāko īpatsvaru veido darījumi ar pirmskara un padomju laikā būvētiem dzīvokļiem

«DNB banka»: Latvijā lielāko īpatsvaru veido darījumi ar pirmskara un padomju laikā būvētiem dzīvokļiem

Rīgas jaunajos projektos 34 darījumi ar dzīvokļiem, kuru cena pārsniedza slieksni TUA saņemšanai

Rīgas jaunajos projektos 34 darījumi ar dzīvokļiem, kuru cena pārsniedza slieksni TUA saņemšanaiApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 77000 EUR
Māja
Māja, Ādaži, 432000 EUR
Māja
Māja, Tīraine, 279000 EUR

Sadarbības partneri

  • Lursoft